Skip to main content

Batik Modası 2015

Farklı duruşu ile dikkat çeken tasarımlardan biri olan batik modası bu sene pantolonlardan, tişörtlere, elbiselere hatta çoraplara varıncaya kadar her yerde etkisini gösteriyor. Çamaşır suyunun kıyafetlerde farklı bir görüntü oluşturması ile oluşan bu moda akımı kot kıyafetlerde bu sene daha yaygın olarak işleniyor. Tişörtlerde de oldukça güzel duran batik izler rahat, klasik ye da spor görünmek isteyen herkes tarafından tercih edilebilir.

Batikler Nasıl Kombinlenir?

Açık renkli batikler koyu renkli parçalarla kombinlendiğinde daha şık görünmeyi sağlıyor. Ayrıca batiklerin bir diğer özelliği farklı renklerle kombinlenebiliyor olması. İsteyen istediği renk yoğunluğunu seçerek ona uygun kombinler oluşturabiliyor. Batik elbise, batik etek, batik ceket gibi çeşitli ürünler bu modadan nasibini aldığı için her kıyafetle uyumlu kombinlenebiliyor.

Kotlarla daha güzel bir kombin oluşturabildiği gibi 2015 batik modelleri platform topuklarla, sneakers ayakkabılarla uyumlu kombinler oluşturuyor. Postacı çantalarla ve uzun kolyelerle de batikler daha farklı bir güzelliğe kavuşuyor. Batik bir kıyafete sahip olmak ise hiç zor değil çünkü evde yapılabilecek kadar kolay bir işlem uygulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.