Skip to main content

Bayan gömlek modelleri ve fiyatları

Bayanların iş hayatında sürekli olarak kullandıkları, okul hayatlarında ise zaman zaman tercih ettikleri gömlek modelleri modacılar tarafından her sene daha şık hale getiriliyor. Bu senenin en trend ve en şık bayan gömlek modellerini sizler için inceledik ve görseller ile sizlere sunuyoruz.

Tek renk gömlekler her zaman kullanışlı

Bayanların saten ya da şifon adı verilen kumaşlar ile üretilen gömleklere olan ilgisi her zaman mevcut olacaktır. Özellikle iş hayatında beyaz, siyah, kırmızı ya da lacivert gibi klasik ve şık tonlardaki gömlekleri tercih eden bayanlar bu tercihlerini gömleklerine zıt renkteki aksesuarlar ve takılar ile süslediğinde oldukça şık bir görünüme sahip oluyor. Özellikle İtalyan kesim olarak biline gömlekler bayanlar için iş hayatının vazgeçilmezi olarak tanımlanıyor. Dikiş izlerinin görülmediği ince işlemeli bayan gömlek modelleri kalitesini daha ilk bakışta belli ediyor.

Okul hayatında kullanılacak gömlekler

Bayanların okul hayatında rahatlıkla kullanabileceği gömlek türleri saten yerine şifon kumaştan ya da pamuktan imal edilmiş gömleklerdir. Özellikle dikine ince çizgili ve tek renkli modellerin tercih edilebileceği okul hayatında bu sene en moda renkler fosforlu renkler. Sarı ve yeşil tonlarındaki fosforlu gömlekler genç bayanların okul hayatında şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalayabileceği gömlek türlerinin başında geliyor. Bayanlar için en trend gömlek modelleri için sitemizdeki görselleri incelemeniz yeni sezon hakkında büyük oranda fikir sahibi olmanız için yeterli olacaktır.

Bayan gömlek modelleri ve fiyatları resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.