Skip to main content

Bayan Saat Modelleri

Kadınların kullandıkları saat modelleri her ortama göre değişen tasarımları ile beraber kullanılır. Spor, klasik ve deri saat modelleri zevklere ve ortama göre kıyafetlerle birlikte kombin yapılarak kullanılır.

1- Çiçekli Saat Modelleri 

Çiçekli saat modelleri günlük kıyafetlerle beraber kullanılabilecek saat modellerinden biridir. Spor kıyafetlerle uyumlu şekilde kullanılabilen bu saatler casual giyim tarzının da gözde aksesuarlarından biridir.

Çiçekli-Bayan-Kol-Saati

2- Uzun Kordonlu Saat Modelleri 

Bayanların kollarında görmek istedikleri aksesuarlar kimi zaman saatlerin kordonlarından faydalanılarak kullanılır. Bileğe bir kaç kere dolanan saat kordonları uzun ve ince halleriyle bileklik havası verir. Zımbalı uzun kordon modelleriyle de göz doldurur.

Sik-Bayan-Saatleri-3

3- Klasik Saat Modelleri 

Klasik kıyafetlerle bir arada kullanılan saatler taşlı ve şık renkleri ile birlikte klasik kıyafetlerin tamamlayıcısıdır. Klasik saatlerde gold renkler sıklıkla kullanılır. Altın sarısı ve taşlı saatler klasik giyimle beraber daha estetik görünür.

Daniel-Klein-altın-sarısı-bayan-kol-saati-modeli

4- Obje Detaylı Saat Modelleri 

farklı objelerle donatılmış kordonlara sahip saat modelleri kollarda bileklik havası verir.. Bu saatler küçük fakat kordonları son derece gösterişlidir. Kalp ve kuş gibi figürlerden oluşan obje detaylı saatler yine klasik kıyafetlerle bir arada kullanılır. Objelerin üst kısmı taşlarla  doldurulmuş olduğu için kullanılan figürler oldukça göz alıcıdır. Klasik kıyafetlerinizle beraber daha zarif bir görünüm istiyorsanız bu tip saatleri tercih edebilirsiniz.

Sarı-alrın-renginde-çiçekli-bayan-bileklik-saat-modeli

5- Spor Saat Modelleri 

Spor saatler renkli ve plastik kordonlarıyla spor kıyafetler için en uygun saatlerden biridir. Bu tip saatlerde senenin baskın renkleri sıklıkla kullanılır. Kırmızı, pembe, sarı ve beyaz renkler daha çok ön plana çıkmaktadır. Spor saat modellerinde kimi zaman iç ve dış kısmın aynı desenden meydana geldiği modellerde bulunmaktadır. Çeşitli figürler içinde sportif desenlerden oluşan şekiller vardır.

spor-bayan-saat-fiyati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.