Skip to main content

Bayan tunik gömlek modelleri

Moda sektörü her geçen yıl gelişim sağlarken, moda tasarımcılarının yine en gözde ürünleri olan 2016 kreasyonları açıklandı. Açıklanan bu tasarımlarda sergilenen bayan tunik gömlek modelleri, birbirinden farklı model ve renk seçeneğine sahip.

Uzun tunikler

Tesettür giyim gerçekleştiren bayanların genel olarak tercih ettikleri uzun tunikler, kareli olarak tercih edilebilir. Yine farklı yaka seçeneklerine sahip olması ile birlikte, V yaka, kare yaka gibi modelleri de bulunuyor. Fakat genel olarak tesettür giyimde daha çok kapalı ve düz yakalar tercih ediliyor.

Kışlık tunikler

Yine bayanlar yaz ve kış aylarında tunik modellerinden faydalanıyorlar. Genel olarak simetrik kesim detayları ortaya koyan moda tasarımcıları, 2016 kreasyonlarında asimetrik kesim detayları ile bayanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Göğüs dekoltesi isteyenler için ise slim fit kesim detaylarına sahip olan bayan tunik gömlek modelleri, göğüs bölgesinde sıktırmalı özelliklere sahip. Göğüs kısmı dar kesim olan bu modellerde, dik yaka seçenekleri ile göğüs dekolteleri mümkün oluyor.

2016 modelleri

Bahsettiğimiz tüm bu kreasyonlara, 2016 konsepti olarak göz atabilirsiniz. Moda tasarımcılarının en gözde ürünleri farklı renk seçeneklerine sahip olsa da, genel olarak kareli ürünlerde iki renk tercih ediliyor. Bunlardan birisi koyu tonlarda olan siyah kahve renkleri olsa da, diğeri ise yeşil ve mavi tonlarında oluyor. Ana renk bir seçenek alt renk iki seçenek olarak, kare çizgileri siyah olan kırmızı bir tunikte mantıklı seçimlerden olabilir.

Bayan tunik gömlek modelleri resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.