BAYANLARIN ASIL DÜNYASI ‘AKSESUAR’

BAYANLARIN ASIL DÜNYASI; AKSESUAR…

Giyinmek ve giyim dünyası sonu gelmeyen bir tutkudur… Aksesuar ise kıyafetin can damarıdır. Kıyafetlere bütçemizin büyük bir kısmını ayıran biz bayanlar biliriz ki detaylarda gizlidir. Her bayanın kendine has giyim tarzı vardır ve yine aynı şekilde o kıyafeti süslediği aksesuar dünyası mevcuttur. Sizlere bu detaylarla ilgili naçizane fikirlerimi paylaşmak isterim. Sade bir kıyafet giydiyseniz onu canlandıracak aksesuarı tercih etmelisiniz. Eğer kıyafetiniz çok canlı ve şıkır şıkırsa aksesuarla boğmayın. Zarif ince kolyelerle ve bilekliklerle küpelerle renklendirin. Spor kıyafetleri tercih ettiğiniz günlerde kış günlerde fazlaca kullanılan bere şapka ve şallarla süslendirebilirsiniz. Marjinal bir görünüm katabileceğiniz dünyanızda renkli bereler ve şallar her kış olduğu gibi bu kışın da modası.
———————————————————————————————————–

Resimleri Büyük Görmek İçin Üzerlerine Tıklayınız..

———————————————————————————————————–

Geçtiğimiz günlerde çok yakın bir arkadaşıma misafirliğe gittim ve onun değerli taşlarla yaptığı kolyelerle ve bilekliklerle tanışma fırsatı buldum. Bu konuyu ele alışımda bana kaynak olan arkadaşımın yaptığı birbirinden güzel kolyelerin sizi sizden alacağına iddia ediyorum. Ve sizlerin bu şölenden mahrum kalmanızı istemiyor ve sizin için arkadaşımın bloğuna bakmanızı tavsiye ediyorum. Sadece takılar için değil birbirinden şık kendine ait tasarımlarıyla göz dolduran  kıyafetleri  de görmek isterseniz http://sesibel.blogspot.com/ tıklamak için daha fazla geç kalmayın!

Şıklık biz bayanlar için vazgeçilmezimizdir! Her zaman uyumlu giyinmek isteriz fakat bilinçsizce giyilen kıyafet kendini göstermez. Kendine yakışanı giymek bu konuda anahtar cümlemiz olmalı. Herkes her şeyi giyemez diye bir gerçek var. Peki bunu nasıl yapabiliriz? Kişi kendi vücudunu tanımalı, kıyafetleri ona göre tercih etmeli… Aksesuarı ise kıyafetlerinin en can alıcı şekilde kullanmalı ve ona göre kullanılmalı. Birbirinden alakasız aksesuarı sırf takmak için değil de bir bütünlüğe işaret ediyor olması halinde kullanmalısınız.

Giyimde imza olan moda tasarımcıları dahi uyumluluk noktasında tartışılıyorken size basit ve anahtar tavsiyem; kıyafetiniz abartılı ise aksesuardan sakının, kıyafetiniz sade ise aksesuarla canlandırın…

Ezcümle; Kışın atkı eldiven bere aksesuarlarınızı da uyumlu renklerle tercih edin… Şıklığınızın konuşulsun sizse bir rüzgar gibi geçip gidin… :)

Sevgilerle…

Gamze Dağ

————————————————————————————————————

Bu yazı 177 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz