Skip to main content

Bebek pudrası deyip geçmeyin!!!

Bugün sizlerle bebek pudrasının mucizevi faydalarından söz  edeceğiz.Herkesin dolabında bulundurması gereken bebek pudrasını çok amaçlı bir şekilde kullanabilirsiniz.İşte bebek pudrasını kullanabileceğiniz alanlar.

[dropcap]K[/dropcap]uru şampuan olarak kullanabilirsiniz.

Şaşırdınız değil mi! Evet bebek pudrasının şampuan olarak kullanabilir, saçlarınızı bebek pudrası ile temizleyebilirsiniz.Nasıl mı?

Yapmanız gereken bebek pudrasını saçınıza serpmek ve fırça ile temizleme.Bebek pudrası sayesinde saçlarınız tertemiz görünecektir.

[dropcap][/dropcap]ağ lekelerinden bebek pudrası ile kurtulun

Bebek pudrasının mucizevi faydalarından bir tanesi de her çeşit zorlu yağ lekesi ile bebek pudrası kullanarak kurtulabilirsiniz.Yapmanız gereken yağın üzerine bebek pudrasını serpmek ve biraz beklettikten sonra temizlemek.Bebek pudrasının yağı çekme özelliği sayesinde yağı kumaştan çeker.

[dropcap]P[/dropcap]lajda Bebek Pudrası ile kumdan kurtulun

Plaja gitmeden önce bebek pudrasını ayaklarınıza dökerseniz veyahut kum olmasını istemediğiniz herhangi bir bölgenize serptikten sonra kumlardan hızlıca kurtulabileceksiniz.

[dropcap]D[/dropcap]aha dolgun kirpikler için bebek pudrası

Bebek pudrası kullanarak daha dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz.Bebek pudrasını rimeli gözünüze sürmeden önce kirpiklerinize sürün ve kirpiklerinizde oluşan dolgunluğu hissedin.

[dropcap]K[/dropcap]arıncalarla mücadelede bebek pudrası

Evinizi istila eden karıncalarla bebek pudrası kullanarak mücadele edebilirsiniz.Karıncaların istila ettiği bölgenin etrafına bebek pudrası dökerseniz karıncalar o bölgeye yaklaşamazlar.

[dropcap]D[/dropcap]olanmış kolyeleri bebek pudrası ile açın

Kolyelerin dolanması kimsenin hoşuna gitmeyeceği bir şeydir.Dolanan kolyelere bebek pudrası dökerseniz ,dolanmaların kolayca açıldığının göreceksiniz.

[dropcap]T[/dropcap]erle mücadelede

Yaz aylarında baş belası olan ter ve ter kokusundan mucizevi bebek pudrasını kullanarak kurtulabilirsiniz.Evden çıkmadan ter probleminden şikayet ettiğiniz bölgelerinize bebek pudrası sürmeniz halinde daha az terlediğinizi ve dolayısıyla daha az koktuğunu hissedeceksiniz.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.