Skip to main content

Beyler Güzel Görünüme Sahip Olmanın Sırları Burda

 

 

 

 

 

 

Yıllarca güzellik kavramı sadece bayanlar için geçerli bir oldu idi,fakat bu durum şu anda geçerli değil.Artık erkekler de güzellik sırlarını araştırır oldular.Evet beyler sizler için güzel görünmenin püf noktalarını paylaşacağız:

 

Yüzünüzün temizliğine ve nem oranına dikkat edin,yüzünüzü düzenli bir şekilde yıkayın ve size uygun bir nemlendirici ile nemlendirmeyi unutmayın.Yüzünüzü ovalayarak temizleyin ki cildinizdeki zararlı maddeler soyularak uzaklaşsın.

Tıraş olurken üzerinde kayganlaştırıcı  olan jiletler kullanarak pürüzsüz ve parlak bir yüzünüz olsun.

Saçınıza uygun sakal ve bıyığınız varsa bunların temizliğini de kesinlikle göz ardı etmeyin.Onları tarayın ve düzenli bir şekilde tutun.Daha iyi bir görünüme sahip olabilmek için bıyık sakal uyumu çok önemlidir.

Beylerin bayanlara nazaran daha kıllı olduğu yadsınamaz ama bu burnunuzda ve kulaklarınızda da kıl olmasını gerektirmez.Güzel ve temiz bir görünüme sahip olmak için bunların temizliğine çok önem verin.

Saçınızı düzenli olarak temizleyin ve tarayın.Saçınızın düzgün görünmesi ve güzel kokması sizin bakımlı bir erkek olduğunuzun göstergesidir.Saç kesiminizin yaşınıza uygun olmasına önem verin.

——————————————————————————————————————————————————————-

 

Eğer uzun bir saça sahip iseniz kesinlikle düzgün göründüğünden emin olun.Çünkü uzun ve dağınık bir saç erkeğe gerçekten yakışmıyor.Uzun saçın bakımının ve uzun saçla uğraşmanın daha fazla zaman aldığını unutmayı ve gereken titizliği göstermeye çalışın.

Vücudunuzda koku probleminiz varsa günde birden fazla duş almaya çalışın,size faydası olacak bir deodarant kullanmayı unutmayın.Eğer deodarantlara karşı alerjiniz var  ise de pudra kullanarak bu problemi en aza indirgeyebilirsiniz.

İyi bir diş ve ağız temizliği sizlerin daha rahat ve daha güzel bir görünüme sahip olabilmeniz için çok önemlidir.

Tüm bu yukarıda saydığımız önerilerden başka şunu unutmayın ki iyi görünmek beraberinde sağlıklı ve rahat bir hayatı getirir.Kendinize her zaman güvenin.Özgüveniniz fazla olsun ve iyi görünmenin en önemli noktası ise kesinlikle güzel giyinmekten geçer.

 

 

Beyler FACEBOOK sayfamızı beğenerek sizlerle ilgili haberlerimize her zaman ulaşabilirsiniz.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.