Skip to main content

Bu formül vücuttaki çatlakları geçiriyor

Hamilelik sonrasında ve aşırı kilo vermelerden sonra oluşan çatlaklar çoğu bayanın baş belası. Zahide ile Yetiş Hayata programına katılan Dr. İbrahim Saraçoğlu hamilelik sonrasında oluşan çatlaklar için çok fazla geç kalınmaması konusunda uyarıyor.

Dr. İbrahim Saraçoğlu hamilelik sonrası çatlaklar için badem yağını öneriyor. Çatlak bölgelerine badem yağı sürülmesini tavsiye eden Dr. İbrahim Saraçoğlu hamileliğin 3. Ayının bitmesiyle beraber haftada birkaç defa badem yağının sürülmesi gerektiğini söylüyor.

Dr. İbrahim Saraçoğlu Hamilelik Sonrası Çatlaklar İçin Doğal Tarif
Dr. İbrahim Saraçoğlu Hamilelik Sonrası Çatlaklar İçin Doğal Tarif

Badem yağının çatlaklar daha kızarırken sürülmesi durumunda geçebileceğini söyleyen Dr. İbrahim Saraçoğlu, aşırı çatlak durumunda estetiğin dahi çaresiz olduğunu belirtiyor.

Hamilelik Sonrası Çatlaklar İçin Doğal Tarif
Hamilelik Sonrası Çatlaklar İçin Doğal Tarif

Dr. İbrahim Saraçoğlu siz siz olun kesinlikle Kalsiyum seviyesinin düşmemesini öneriyor. Brokoli Kalsiyum açısından müthiş derecede zengindir ve bol bol brokoli yenmesini tavsiye ediyor. Aynı zamanda da badem yağını da sürmenizi tavsiye ediyor. Özellikle hamilelikte çatlakların oluşmasının en önemli sebebi Kalsiyum eksikliğidir.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.