Skip to main content

Bu saç maskesiyle saçlarınızın parlaklığına şaşıracaksınız

Parlak, pürüzsüz, ve dikkat çekici saçlara sahip olmak istiyor musunuz? Sizlerle bugün paylaşacağımız saç maskesiyle saçlarınızın harika görünmesini sağlayacaksınız. Maskenin iki ana maddesi olan mayonez ve avokado ile saçlarınız hayal dahi edemeyeceğiniz şekilde minerali ve vitamini emecek. Hatta o kadar iddialıyız ki bu saç maskesini kullandıktan sonra bağımlısı olacaksınız. Bu saç maskesi ile saçlarınız hem daha sağlıklı hem de daha parlak bir görünüm kazanacak.

avokado-mayonez-saç-maskesiParlak saçlar için maske malzemeleri;

3/4 su bardağı mayone

1/2 avokado (yarım avokado)

Saç Maskesinin Hazırlanışı:

Avokadoyu ikiye bölün ve çekirdeğini çıkarın. Ardından yarım avokadoyu blendera atın ve  üzerine 3/4 su bardağı mayonezi katın ve bu ikisini yaklaşık 1-2 dakika boyunca kremsi bir kıvama gelinceye kadar karıştırın. Daha sonra bu karışımı saç köklerinizden başlayıp saç uçlarına kadar masaj yaparak uygulayın ve 20 dakika boyunca bu şekilde bekleyin.Ardından saçınızı şampuanla iyice yıkayın.

Saçınızdaki değişimi anında hissedeceksiniz.

Gammy

Kitap sever, yazmayı okumaktan daha çok seven,konuşkan, neşe dolu,yaşam sevincini her zaman kalbinde taşıyan, bitmek bilmeyen enerji sahibi bir kul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.