Skip to main content
Anvelop Etek Modelleri Resimleri

Bu Yıl Herkes Anvelop Etek Giyecek!

Bu yılın en gözde etek modellerinden olan anvelop etekler çoktan vitrinlerde yerini almış durumda. Bilindik, en büyük markaların bile koleksiyonlarında yer verdiği anvelop etekler, renk renk, desen desen sizleri beklemekte.

Anvelop Etek Modelleri ile Şık Bir Görünüş!

Anvelop etek; dikdörtgen şeklinde kumaştan biçilen ve vücudu saran etek olarak tanımlarken bu etek türü iki şekilde karşımıza çıkmakta. Üst üste gelen parçalardan oluşan anvelop etekler ve bir tarafı uzun bir tarafı kısa (asimetrik anvelop etekler) olan anvelop etekler. Bu modeller içerisinden en çok asimetrik anvelop etek modelini bayanlar tercih etmekte. Günlük hayatta hem rahat bir kullanım imkânı sunan anvelop etekler hem de şık bir görüntü sergilemekte.

Anvelop Etek Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Her kadın şık olmak ister ama bu şıklığı sağlamak için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Anvelop etek modası pek çok kadının tercih ettiği bir akım olma yolunda ilerler. Bu modayı üzerinizde yansıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir kumaştan olan anvelop etek seçin. Aksi takdirde üzerinizdeki anvelop etek sizi bayağı kılacaktır.

Anvelop Etekler Hangi Mevsim Giyilir?

Her kadının gardırobunda olması gereken parçalardan olan anvelop etekleri her mevsim kullanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde sizi efil efil serin tutacak olan ipek kumaştan yapılan anvelop etekleri giyebileceğiniz gibi kışında, yünlü kumaşlardan yapılan anvelop etek modelleri kullanabilirsiniz.

Anvelop Etekler Nasıl Kombinlenir?

Her stile uyum sağlayan anvelop etekler ile şıklık yakalamak çok kolay.Tarzı spor şıklıktan olanlar; anvelop eteği ,spor bir tişörtle giyebilirsiniz.Daha romantik bir etki estirmek istiyorsanız; anvelop eteğinizi ,bebe yaka bir bluzla kombinleyip babet ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz.Klasik çizgimden ödün vermem diyorsanız;anvelop eteğinizi,klasik bir gömlekler kombinleyip,topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Kadın denince akla etek gelir ama, bu yıl kadın denince akla anvelop etek gelir diyecek kadar iddialı anvelop etekleri hala denemediyseniz, acele edin derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.