Bu Yılın En Trend 5 Gelinlik Modeli

bu-yilin-en-trend-5-gelinlik-modeli-resim
Paylaş
 

Bu yılın en trend 5 gelinlik modeli hangisi sizin için araştırdık. Sizleri daha fazla merak içinde bırakmadan bu gelinlik modelleri geçelim.

A Tipi Gelinlik Modeli

Beli sıkıca saran ve göğüslere şekil veren bu model, belden aşağıya A şeklinde iner. A tipi gelinlik modeli, hemen herkese uygun bir modeldir.

a-model-gelinlik-resim

A Tipi Gelinlik Modeli

Tam Balık Model Gelinlik

Vücudu dizlere kadar sıkıca saran bu model, sonra balık kuyruğu gibi genişler. Eğer ince belli ve uzun boylu iseniz, bu gelinlik modeli ile oldukça şık görüneceksiniz.

tam-balik-model-gelinlik-resim

Tam Balık Model Gelinlik

Yarım Balık Model Gelinlik

Kalçaların altına kadar vücudu saran bu model, Tam balık gelinlik modeline göre daha kullanışlıdır. Yarım balık gelinlik modelini; orta boylu, balıketli gelinler kullanabilir.

yarim-balik-model-gelinlik-resim

Yarım Balık Gelinlik Modeli

Kabarık Gelinlik

Basenlerini gizlemek isteyenlerin imdadına yetişen bu gelinlik modeli, belden itibaren kabarmaktadır. Orta boylu ya da kısa boylu gelinler, topuklu ayakkabılar ile bu gelinliği kullanabilirler.

kabarik-gelinlik-modeli-resim

Kabarık Gelinlik Modeli

Vintage Gelinlik

Bu model gelinlikler gösterişten uzak gelinlik modelleridir. Vücut hatlarını ortaya koymayan, oldukça düz modellerdir. Vintage gelinlik; dökümlü kumaşlar ile hareket kazanırken, dantel detaylar ile büyüleyici bir hal alır.

vintage-gelinlik-modeli-resim

Vintage Gelinlik Modeli

Bu yazı 315 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz