Skip to main content
Bu-Yilin-Trend-Rengi-Turuncu-Resimler

Bu Yılın Trend Rengi: Turuncu

Kendinizi oldukça enerjik hissettirecek turuncu rengi bu yıl oldukça trend. Ünlü birçok  markanın koleksiyonunda yer verdiği turuncu rengine sizde gardırobunuzda yer açın.

Birçok kişi turuncuyu iddialı renk olarak görür ve bu renkteki parçalardan kaçınır. Oysaki doğru kombinlenen bu renk ile muhteşem stiller ortaya çıkarabilirsiniz.

Turuncu Renk Nasıl Kullanılmalı?

Bu sıcak renk, nötr renklerle (siyah, beyaz gibi ) kullanılırsa, ortaya oldukça şık bir görüntü çıkar. Haki renklerle de (pudra, krem gibi) kombinlenebilen turuncu, sizlere çok yakışacaktır.

Baştan aşağıya bir turuncu elbise ile rahat edemem diyorsanız; turuncu bir bluz ile krem ya da pudra rengi bir eteği kombin yapabilirsiniz. Kontrast bir şıklık yakalamak isteyenler ise; turuncu bir elbisenin altına mor bir babet kullanabilir.

Gardırobunuzda mutlaka bulunsun dediğim parça ise turuncu şifon gömlekler. Birçok şeyle kullanabileceğiniz bu gömleklerin istediğiniz modelini alabilirsiniz. Bu yıl oldukça trend olan transparan turuncu şifon gömlekleri, aynı tonda atletle kullanarak, gönül rahatlılığıyla kullanabilirsiniz. Ya da zıt renkte olan atletle de kullanabilirsiniz. Bu sizin zevkinize kalmış bir durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.