Skip to main content

Büyük Beden Abiye Elbise Trendleri

Büyük beden elbiseler tıpkı küçük beden elbiseler de olduğu gibi farklı şekillerde kilolu kadınların şık olmasını sağlayan elbise çeşitlerinden meydana gelir. Tek omuz, askılı, pırıltılı ve parlak kumaşlardan meydana gelen büyük beden abiye elbiseler kadınların kilolu belgelerini iyi şekilde kamufle eder.

1- Tül Detaylı Büyük Beden Abiye Elbiseler 

Tül detaylı büyük beden abiye elbise modellerinde etekler uzun ve tül detaylarla birlikte hareketli bir görünüm vardır. Bacaklarda yer alan fazlalıklar tül sayesinde başarılı şekilde kamufle edilir. Üst kısmı inci işlemeli olan büyük beden tül detaylı abiye elbiseler kırmızı gibi dikkat çekici renklerden meydana gelir.

Büyük-Beden-Abiye-Elbise-Modelleri-2015-003

2- Bel Detaylı Büyük Beden Abiye Elbiseler 

Bel detayına sahip büyük beden abiye elbiselerde simli asimetrik şekiller bel kısmında tasarlanmıştır. Omuz detayıyla omuzlarda yer alan bölgeleri saklayan bu tip elbiseler, yine uzun eteğe sahiptir. Koyu yeşil ve siyah gibi renklerde bel detaylı elbiseler sıklıkla kullanılır.

images

3- Kruvaze Büyük Beden Abiye Elbiseler 

Kruvaze büyük beden abiye elbiselerde dekolte göğüs bölgesindedir. İki yakanın üst üste bir araya geldiği kruvaze detaylı elbiselerde pili tasarımlara da rastlanır. Önünde parlak bir aksesuar bulunan kruvaze detaylı elbiselerde kalın askılar kullanılmıştır. Üst kısmında yer alan pililer modele stil bir görünüm kazandırır.

Büyük-beden-abiye-elbise-fiyatları

4- Dantel Büyük Beden Abiye Elbiseler 

Dantel detaylardan meydana gelen büyük beden abiye elbiselerde yine kruvaze detaylarda yer alır. Üst kısmın dantelden oluştuğu bu elbiselerde belden dikkati başka tarafa doğru çekmek için kalın kumaş kemerler kullanılır. Koyu yeşil bu elbiselerde en ideal renktir. Kilolar üst kısımda yoğunlaştıysa dantel büyük beden abiyeleri tercih edin.

büyük-beden-ucuz-abiye-elbiseler

5- Simli Büyük Beden Abiye Elbiseler 

Simli büyük beden abiye elbiselerde balık etek detayları başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Dış kısmı lame simli ve pullu olan bu elbiselerin kollarında askılar değil normal kol kesimleri kullanılmıştır. Bu özellikleri ile kollardaki fazlalıkları gizleyen elbiselerdendir.

büyük-beden-abiye-elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.