Çanta Modelleri Fiyatları

Paylaş
 

                Günlük hayatınızda, okul hayatınızda ya da iş hayatınızda birbirinden farklı ihtiyaçlarınız var öyle değil mi? Bayanlar oldukça şık olmak isterler, erkekler ise taşıdıkları çantalar ile oldukça klâs bir görünüm kazanmak isterler. Bu durumda da sektörel gelişimler ile birlikte sizlere sunulan en güzel çanta modelleri arasında deri çantalar sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. İşte bu konuda sizlere farklı modellerden yardımcı olabilmek için bir kaç madde oluşturduk. Sizlerde bu maddelere göz atarak, çanta modelleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bayan çanta modelleri

Bayanlar genel olarak şık ve farklı tarz sahibi olmak için uğraşmaktadır. Elbette ki bu durumda klasik çanta modelleri genel olarak iş kadınlarının tercihleri arasında yer alacaktır. Bunun yanı sıra sizlere sunulan omuz çantaları, el çantaları ve portföy çantalar seçimleriniz arasında yer alabilir. Fiyatlar ise şöyle olabilecektir.

  • Omuz çantaları genel olarak, deri ve kalitesine göre değişebilse de, ortalama 100-600 TL aralığında değişiklik gösterebilir. Tabi ki çok lüks ve timsah deri olan modellere binlerce fiyat ödeyebilmeniz de mümkündür.
  • Portföy, genel olarak abiye çantaları olarak kullanılan modeller ise yine 20 TL’den başlayarak, kalitesine göre 200 TL ve daha iyi çantalar 1000 TL’ye kadar yükselebilir.

Sizlerde diğer çanta modelleri fiyatları hakkında bilgiler sahibi olabilmek için, seçkin markalardan seçimlerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle fiyatlar hakkında daha doğru bilgiler sizlere sunulacaktır.

Çanta Modelleri Fiyatları Resimleri

Bu yazı 312 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz