Skip to main content

Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Çiçek desenli elbiseler yaz günlerinin ideal elbise türleri arasında yer almaktadır. Bu desenlerle hareketlendirilen elbise modelleri şık geceler içinde kullanılır. Akşam davetleri yada günlük davetlerde kullanabileceğiniz çiçekli elbiseler büyük ve küçük desenleri ile kadınların elbise seçenekleri içinde yer almaktadır.

1- Tesettür Çiçek Desenli Elbise Modelleri 

Tesettürlü kadınların giydiği çiçek desenli elbise modelleri kolları ve etek boyu uzun modellerden meydana gelir. Renkli çiçeklerin birleşiminden oluşan elbiselerde zıt renkler kullanılarak şıklık sağlanır. Kollar uzun ve omuz detaylıdır. Tesettürlü kadınlar için yaz günlerinin favori elbiselerinden biridir.

minel-ask-elbise-2014-2

2- Klasik Çiçek Desenli Elbise Modelleri 

Klasik çiçek desenli elbise modelleri şık davetler için vazgeçilmez giysilerden biridir. Şifon şık çiçek desenli elbiseler karpuz kollu, transparan ve şifon detaylarla bir arada kullanılır. Kırmızı, haki ve saks mavisi çiçek desenli klasik elbiseler şık ayakkabı ve çantalarla gecelerde parlamanızı sağlayacak.

çiçek-desenli-elbise-modelleri_18

3- Asimetrik Çiçek Desenli Elbise Modelleri 

Asimetrik kesimlerden meydana gelen çiçek desenli elbiseler ön kısmı kısa arka tarafı uzun elbise modellerinden oluşur. Kalın askılara sahip olan asimetrik kesim çiçek desenli elbiseler; koyu taban rengi üzerine renkli çiçeklerle bezenmiştir. Dolgu topuk ayakkabılarla veya sivri topuk ayakkabılarla bir arada kullanılabilir.

 

Önü-kısa-arkası-uzun-çiçek-desenli-elbise-modeli

4- Şifon Çiçek Desenli Elbise Modelleri 

Çiçekli elbise modelleri arasında şifon görünüşüyle transparan özellikler taşıyan çiçekli elbiseler renkleriyle sizi yaza hazırlar. Uçuş uçuş duran etekleriyle romantik bir görünüm oluşturan bu elbiseler siyah renk üzerine farklı çiçek desenleriyle tasarlanmıştır.

Yazlık-Çiçek-Desenli-Elbise-Modelleri

5- Gündelik Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Gündelik olarak kullanabileceğiniz çiçek desenli elbise modelleri mini etek boylarıyla babetlerle bir arada kullanılabilir. Kalın askılı yada düşük omuz modellerinden meydana gelen gündelik çiçek desenli elbise modelleri fit vücut hatları için idealdir.

cicek-desenli-elbise-modelleri

6- Kloş Çiçek Desenli Elbise Modelleri 

Etekleri kloş kesime sahip olan çiçek desenli elbise modelleri boyun ve göğüs detaylı modelleriyle de tercih edilir. Bel kısmı dar ve etek bölgesi tamamen A kesim olan bu elbiseler büyük çiçek desenlerinden meydana gelmektedir.

çiçek-desenli-elbise-modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.