Skip to main content

Çiçekli Bayan Gömlek Modelleri

Çiçekli bayan gömlek modelleri farklı ve renkli çiçek modelleri ile değişik şekilde satışa sunulur. Beğenilerle birlikte şekillenen çiçekli bayan gömlekleri kimi zaman büyük kimi zaman ise; küçük ebatlı çiçek boylarıyla beğeni kazanır.

1- Küçük Çiçekli Bayan Gömlek Modelleri 

Küçük çiçeklerden meydana gelen gömlekler daha çok masum bir görünüm sergiler. Son yılların modası haline gelen basma kumaşlarla birlikte küçük çiçekli figürler kullanılır. Kolları genellikle uzun olan bu gömleklerin aynı zamanda yünlü olan çeşitleri de vardır.

Küçük-çiçek-desenli-yakası-bağcıklı-mango-bayan-gömlek-modeli

2- Şifon Çiçekli Gömlek Modelleri 

Şifon gömlek türleri içinde klasik giyime en yatkın gömlek modellerinden biri de; şifon çiçekli gömleklerdir. Uzun kollu ve transparan duruşu ile kumaş pantolonların vazgeçilmez kombin parçaları arasında yer alır. Yaz mevsiminde beyaz pantolonlarla bir arada giyilir.

Bayan-çiçekli-gömlek-modelleri-6

3- Büyük Çiçekli Gömlek Modelleri 

Çiçekli gömleklerde daha baskın bir görünüm için büyük çiçekli gömlekler tercih edilir. Genellikle canlı ve koyu renklerin birleşiminden oluşan bu gömlekler yine uzun kollu tasarımları ile dikkat çeker.

Renkli-çiçekli-kışlık-bayan-gömlek-modeli

3- Spor Çiçekli Gömlek Modelleri 

Çiçekli gömlekler arasında spor modelleri ile jean pantolonlara uyum sağlayan gömlek modelleri de bulunmaktadır. Kol ağızlarında ve yakalarda kullanılan jean ayrıntılar diğer  kısımları spor bir şıklığa taşır. Bu gömlekler renkli pantolonlarla bir arada giyilebilir.

cicekli-bayan-gomlek-modelleri

4- Önden Bağlamalı Çiçekli Gömlek Modelleri 

Çiçekli gömlek modelleri her zaman belli bir kalıpta değildir. Kısa ve uzun kollu gömlekler olduğu gibi önden bağlamalı kısa kollu yazlık gömleklerde bulunmaktadır. Daha çok salaş bir hava çizen bu gömlekler yine renkli ve dar pantolonlarla bir arada giyilebilir.

Çiçekli-Yazlık-Bayan-Gömlek-Modelleri

5- Kolsuz Çiçekli Gömlek Modelleri

Çiçekli gömlek türlerinin arasında kolsuz olan modeller yaz günlerinin vazgeçilmez gömlek türleri içinde bulunur. Küçük veya büyük çiçekli olan bu gömleklerde esas olan kolsuz görünümdür. Kalın askılardan oluşan bu gömlekler yine renkli modelleri ile renkli aksesuarlarınızla beraber kullanabileceğiniz gömlek türlerindendir. Saks mavisi ve turkuaz renklerinin zıt uyumuyla kalın askılı çiçekli gömlekler daha zarif bir görüntü çizer.

Su-yeşili-çiçekli-bayan-saten-gömlek-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.