Cilt Serumu Nedir?

Cilt Serumu Nedir (1) Resim

Cilt sorunlarına karşı son dönemlerde bayanlar tarafından sıkça kullanılmaya başlayan cilt serumu aslında derinin bütün tabakalarına etki ederek daha sıkı ve genç görünmeyi sağlıyor. Çoğu kişide yaşanan cilt problemlerine en etkili çözüm olarak sunulan yüz serumu, genellikle 20li yaşlardan 40lı ve daha yukarı yaşlara kadar kadın erkek herkes için öneriliyor.

Cilt serumu nasıl kullanılır?

Cilt Serumu Nedir (2) ResimKişilerin kendilerinde gördükleri cilt problemlerini belirleyerek cilt serumu almaları gerekiyor. Mesela cildi kuru olan biri nemlendirici kremlerle kuruluğu gideremiyorsa cildine uygun yüz serumlarından kullandığında daha iyi sonuçlar alabiliyor.

Ciltte görülen sorunlara göre seçilecek olan cilt serumu piyasada pek çok marka tarafından alıcılarına sunuluyor. Ancak kalitesiz ürün seçiminden dolayı ciltte aşırı kıllanma, yanma gibi sorunlar yaşanabiliyor. Bu yüzden bilinen ve güvenilen markalardan cilt bakım serumu almak daha sağlıklı görünüyor.

Yüz serumu nasıl uygulanabilir?

Cildin epidermis dokusunu genç tutmak ve erken yaşlanmayı önlemek için ellerle aşağı yünde değil yukarı yönde sürülmelidir. Cilt serumu cilt tarafından yeterince emilmediyse parmak uçlarıyla cilde masaj yapar gibi yedirilmelidir.

Bu yazı 191 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz