Skip to main content

Dar Elbise Modelleri 2017

Dar elbiseler fiziğine güvenen kadınların giymekten zevk duydukları elbise modellerini oluşturur. Dar elbiseler kimi zaman pullu ve parlak, kimi zaman ise; düz kumaşlardan tasarlanır. Düz elbise modellerinde aynı zamanda iki renkli modellere de rastlanır.

mini-dar-sirti-acik-beyaz-astar-uzerine-siyah-dantelli-elbise

Dar elbise modelleri 2017 yılında özel günler için tercih edilecekse dantelli elbise türleri daha çok kullanılıyor. Siyah dantelli elbiseler 2017 sezonunda daha çok tercih edilecek. Alt etek tarafı ve üst kısmı dantelden oluşan dar elbiseler fiziğinizin zarafetini ortaya çıkaran modellerden meydana geliyor

.2016-dar-elbise-modelleri-12

Dar elbise modelleri yeni sezonda görülen dekolteler daha çok sırt ve bel kısmında yoğunlaşmış. Bel kısmında yer alan dekolteler yeni sezonda dar elbiselerin daha hareketli olacağını gösteriyor. Dekolte bölgelerinden biri de; sırt dekoltesi. Bu elbiseler davetlere daha uygun elbise modellerini oluşturuyor. Simli ve parlak dekolteli elbisenizle davetlerde parlayabilirsiniz.

2015-dar-elbise-modelleri

Dar elbise modellerinde her elbisede olduğu gibi çeşitli kumaşlardan ve tasarımlardan faydalanılır. Bu tasarımlardan biride; tek omuz dar elbise modelleridir. Genelde iki renkten meydana gelen bu elbiselerde tek omuz detayı omuz dekoltesi için idealdir. İki renkli elbiselerde yada tek renkli elbiselerde bu ayrıntıya sıklıkla rastlanılır.

Bant elbise olarak anılan elbise türleri daha çok dar elbiselerde kullanılır. 2017 sezonunda bu tip elbiseleri vitrinlerde sıklıkla göreceğiz. Tek renkten yada iki renkten meydana gelen dar bant elbiseler kusursuz fiziği olan kadınlar için iyi bir seçenek olacak.

images

Peplum etek modelleriyle göz kamaştıran dar elbise modellerinde diz altı modellerde olabildiği gibi diz üstü modellerde bulunur. Peplum detaylı bu elbiselerde kalın askılara sahip olan tasarımlar bulunur. 2017 sezonunda daha çok beyaz ve siyah gibi zıt renklerde peplum detayı kullanılacak.

Dar elbiseler her zaman diz üstü tasarımlardan oluşmuyor. Yeni sezonda diz altı etek modellerinden meydana gelen dar elbiselere de rastlamak mümkün. Tek renkten oluşan bu elbiselerde yine vücudu ortaya çıkarak tasarımlar bulunuyor. Detaylı dar elbise modellerinden faydalanmak isteyen kadınlar içinse; ön kısmı tül detaylı olan elbiseler yoğunlukla kullanılacak. Yeni sezonda çizgilerden meydana gelen dar elbise modelleri de bulunuyor. Siyah beyaz çizgilerden meydana gelen bu elbiselerde kalın çizgiler daha popüler olacak. Vücudunuz dar elbiseleri giymeye müsaitse; kalın çizgili elbiselerden faydalanabilirsiniz. Bu tip elbiselerin diz altı olmasına özen gösterirseniz çizgilerin kalınlığını dengeleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.