Defacto Bikini Modelleri

Paylaş
 

 

Dünya üzerinde kalitesi, adı ve fiyatları ile müşteri memnuniyetini kazanan sayılı firma vardır. Giyim konusu için bu firmalardan birisi de Defacto’ dur. Uygun fiyatları, kaliteli ürünleri ve güleryüzlü çalışanları sayesinde Defacto özellikle ülkemizde büyük ölçüde saygınlık kazanmış firmalardan bir tanesidir. Yaz günlerinin gelmesi ile de beraber yeni kreasyon ürünlerini görücüler ile tanıştırmıştır. Bikiniler de yenilikler ile gelen ürünlerden bir tanesidir. Yapılan değişiklikleri ve modaya uyumluluklarını aşağıdaki defacto bikini modelleri adlı yazımızda bulabilirsiniz.

                Renkli Görüntüler

Defacto markasına ait bikiniler bu yıl oldukça konuşulacak gibi görünüyor. Renkli ve cıvıl cıvıl tasarımları ile ferahlamalara sebebiyet veren bu bikinilerde renk cümbüşlerine rastlamak olağan görünüyor. İç içe geçmiş olan renkler kendi motiflerini kendi belirlemekte. Ayrıca defacto markasına ait olan bikiniler son yılın bikini modası ile de tam anlamı ile örtüşmektedir.

                Kullanılan Desenler

Yukarıda bahsi geçen Defacto bikini modellerinde ağırlıklı olarak çiçek motiflerine yer verilmiş diyebiliriz. İrili ufaklı bikinilere işlenen çiçek motifleri yaz havasına uyumluluğu ile alıcılarını cezp ediyor. Bir diğer yandan kullanılan bir başka motif ise nokta motifleridir. Farklı renklerde bikinilere konumlandırılan bu noktalar renkli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Ayrıca sade ve gösterişsiz bikini severler için de Defacto belirli modeller ile sadeliği seven müşterilerini de düşünmüş. Tek renk olarak piyasaya sürülen bu modeller gösterişten uzak olmayı tercih edenlerin seçimi olacaktır.

Defacto Bikini Modelleri Resimleri

Bu yazı 229 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz