Skip to main content

Dekorasyonun Gözdesi Banyo kalebodur modelleri

                Yapılan araştırmalara göre bir banyoya girdiğimizde gözümüze çarpan ilk şey banyonun karoları ve kalebodurları olmaktadır. Renk ve desen itibari ile binbir türlü çeşidi ve onlarca farklı türü bulunan banyo kalebodur modelleri için detaylı bir araştırma yapmanızda fayda var. Şimdi dilerseniz elimizden geldiği kadar açıklayalım.

Hangi Modeller Mevcut?

                Soft Wood, Zelve, İnsula, Kalesinterflex C-Stone, C-Extreme, Morocco, Fosil, Wave, Kalesinterflex Luxury Wood, Vintage, Soft, Grava, Blend, Rock, Atrio, Kalesinterflex Natural Stone, C-Wood, Super Nova, banyo kalebodur modelleri arasında yer almaktadır. Tüm bu modellerin arasındaki farklar yapım maddesi ve bazı taşıdığı niteliklerden kaynaklanmaktadır. Birçoğunun renk alternatifleri yeteri miktarda bulunmaktadır. Siz banyonuza kalebodur seçerken banyodaki karoların rengine desenine ve yalnızca karoların değil tüm banyonun renkleri ile uyumlu bir kalebodur olmalıdır. Bugün hemen hemen tüm ana ve ara renklerde kalebodur bulmanız mümkündür.

Fiyatlar Ne Durumda?

                Piyasaya bakılacak olursa fiyatların uygun olduğu söylenebilir. Bir kalebodurum m2 fiyatı, kalebodurun cinsine göre değişiklik göstermektedir. Yapısında bulunan bileşimler ve daha birçok teknik unsur ile fiyatı belirlenmektedir. Fakat fiyatlar uygundur.

Renk ve Desen Uyumuna Dikkat Etmelisiniz

                Bir banyoyu dekore ederken yapılan ilk iş genellikle karoların ve kalebodurların yerine koyulması olmaktadır. Bu hamleden sonra diğer parçalar (duşakabin, lavabo, klozet) eklenmektedir. Bu durumun sebebi renk ve desen uyumunun ayarlanmasıdır.

Dekorasyonun Gözdesi Banyo kalebodur modelleri resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.