Skip to main content

Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif aynalar zevklerinizi evin içinde en iyi yansıttığınız dekorasyon ürünlerinden biridir. Evinizi zevkinize göre döşerken yaptığınız ayna seçimleri tercihlerinizi yansıtarak sizi zevk sahibi kılar. Evin büyüklüğüne veya döşeme stiline göre çeşitli dekoratif ayna tercihleri yapabilirsiniz.

1- Retro Ayna Modelleri 

Dekoratif ayna modelleri içinde zarifliği ve şık görünüşü ile dikkat çeken aynalardan biri de; retro görünümlü nostaljik aynalardır. Klasik salon dekorlarına uygun olan bu ayna tiplerini evinizin girişine yada salonun en güzel köşesine yerleştirebilirsiniz.

Dekoratif-Ayna-Modelleri (1)

2- Yuvarlak Ayna Modelleri 

Yuvarlak ayna modellerinin dış kısmında yer alan odun detaylı figürler aynalara daha spor bir hava kazandırır. Spor bir şekilde döşenmiş odalar için ideal ayna tiplerindendir. Dekoratif aynanın göze çarpmasını kolaylaştırmak için kapıdan girildiğinde ilk dikkat çeken bölgeye aynanızı asarak evin şıklığına daha ilk adımda vurgu yapabilirsiniz.

dekoratif-ayna-modelleri-mimuu-com-58

3- Yaprak Detaylı Parçalı Ayna Modelleri 

Değişik figürlerden oluşan parçalı aynalar evlere şirin ve estetik bir görüntü kazandırır. Bir çemberden koparak çevreye yayılan yaprak figürleri estetik görünüşleriyle odalarınıza ayrı bir hava katar.

dekoratif-aynalar-hollanda

4- İnsan Figürü Sticker Ayna Modelleri 

İnsan figürlerinden meydana gelen dekoratif ayna modellerinde sticker aynalardan da faydalanılır. Bu aynalarda kadın silueti başarılı şekilde kullanılmıştır. Zarif zevklere sahip olan kadınların kullandığı dekoratif ayna modellerinden biridir.

dekoratif-ayna-modelleri

5- Geometrik Desenli Ayna Modelleri 

Geometrik detaylardan meydana gelen ayna modelleri dekoratif bir görüntü sergiler. Onlarca kare ve dikdörtgen kesimli aynanın bir arada kullanılması klasik odalara derin bir ifade katar. Ayna odalara derinlik kattığı gibi sizin farklı dekoratif tasarımlara açık olduğunuzu gösterir.

dekoratif-cerceveli-aynalar

6- Işın Figürlü Yuvarlak Ayna Modelleri 

Yuvarlak aynalarda çevresinde ışın figürlerinin yer aldığı farklı tasarım ayna modelleri de bulunmaktadır. Beyaz döşenmiş evler için ideal olan gümüş renkli dekoratif aynalarda evin farklı köşelerine asılarak farklı bir görünüm yaratılır. Bu ayna çeşitleri genellikle star renkler bir arada kullanılır. Mor ve siyah gibi renklerle birlikte kullanıldığı için salonlar için ideal ayna tiplerindendir.

ayna_modelleri_2015-2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.