Skip to main content

Dekoratif Süslemeler ile Evlerinize Renk Katın

Dekorasyonun en ufak parçaları duvar süslemeleri gibi görünse de, ortamlara şıklığı en fazla süsleme parçaları katmaktadır. Ayna çerçeveleri özellikle küçük alanlarda ortama derinlik kazandıran süsleme unsurları olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Birbirinden şık ayna çerçevelerini piyasadan daha uygun fiyata satın alarak, gösterişli ve şık bir duvar aynasını daha uygun fiyata mal etmek mümkündür. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ayna çerçeveleri, bordür ve folyolar, duvar süslemesinde fark yaratmak isteyenlerin tercihine sunulmuş olan ürünlerdir.

Bordür Modelleri

Modern duvarların en uyumlu alternatiflerinden biri duvar kağıdı bordürleri duvar kağıdı tarzını ortaya çıkarmak isteyenlere hitap eden seçeneklerden biridir. Modern ve geleneksel modellerle tasarlanmış olan bordürler aracılığı ile duvar dekorasyonuna küçük dokunuşlar yaparak şıklık elde edilebilir. Küçük parçadan oluşmasından dolayı uygulanması da son derece kolay olan bordürler, dileyen herkesin uygun fiyata alarak duvarına uygulayabileceği ürünlerdir. Bu noktada bordür alırken fiyat ve kalite karşılaştırması mutlaka yapılmalı ve basit ve sıradan malzemelerden üretilmiş olanlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Özellikle çocuk ve genç odaları için ideal bir seçenek niteliğinde olan bordürlere bir tıkla ulaşabilir ve zengin model çeşitliliği arasından tarzınıza en uygun modeli seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Ayna Çerçevesi Modelleri

Varak ayna modelleri duvarlara zenginlik katan ve daha gösterişli dekorasyon elde edilmesi için tercih edilen süs eşyalarından biridir. Bu noktada dekoratif aynalar duvarlarda daha şık durmasında önemli bir etkendir. Farklı ebatlarda satışa sunulmuş olan ayna çerçeveleri, modern görünümleri sayesinde her ortama uyum sağlayabilen tasarımlardır.

Folyo Modelleri Ve Fiyatları

Son zamanlarda dekorasyona önemli bir farklılık kazandıran kendinden yapışkanlı folyolar, pek çok yüzeyin yenilenmesini ve farklı görünmesini sağlamaktadır. Kuvvetli yapışkanı sayesinde pürüzsüz ve düz olan her türlü yüzeyin kaplanması mümkündür. Desenli folyo modellerinin yanı sıra, mobilya görünümünde olan yapışkanlı folyo sayesinde eskiyen mobilyaları yenilemek ve rengini değiştirmek kolay hale gelmiştir. Sudan etkilenmemesi de mutfak tezgâhı ve fayans gibi yüzeylerinde kaplanmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda temizlenmesi kolay olan malzemeden üretilen folyolar, isteğe göre duvarlarda da kullanılabilmektedir. Metrekare fiyatı üzerinden satışa sunulmuş olan folyo modelleri, ihtiyaca göre metre ölçüsü belirlenerek sipariş verilmelidir.

Duvar Süslemelerini Uygularken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duvar süsleme seçenekleri arasından en kolay uygulama şekline sahip olan bordürler, kişinin tek başına rahatlıkla uygulayabileceği ürünlerdir. Ayna çerçeveleri de satın alma aşamasında müşteri temsilcilerden alınan gerekli bilgiler dâhilinde duvara monte edilmesi çok zor olmayan ürünlerdir. Matkap yardımıyla delinen duvara vida ile asılan ayna çerçeveleri daha sağlam bir şekilde yerini muhafaza edecektir. Folyo modelleri ise, uygulanacak alanın öncelikle temiz ve kuru olduğundan emin olmak ve hava kabarcıkların olmasını önlemek için son derece özenli bir şekilde yapıştırılması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.