Denim Trendine Kot Şort Damgası!

Kot-Sort-Modelleri-Resimleri

2015 ilkbahar – yaz sezonu birbirinden cazip ve havalı trendlerle geliyor. Denim trendi de bunlardan biri. Ülkemizde kot olarak da adlandırılan denim kumaşı kullanılarak üretilmiş her şey bu sezon çok moda. Rahatlıkları ve kendilerine has görünümleriyle yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan kot şortlar denim trendiyle birlikte bu yaz her zamankinden çok daha popüler olacaklar.

Kot Şort ile Asi ve Çekici Kombinler!

Kot şortun asi ve çekici bir havası olduğu herkesçe biliniyor, bundan faydalanarak harika kombinler yapabilirsiniz. Özellikle bu yazın bir diğer trendi transparan detaylı bluzlarla renkli kot şort modelleri kombinleyerek tek kelimeyle mükemmel görünmeniz mümkün.

Kot şort kombinlerini gündüz converse, espadril ya da babet ayakkabılarla tamamlamayı tercih edebilirsiniz. Şayet yaz partilerine katılırken kot şort modelleri giyecekseniz mutlaka topuklu ayakkabı kullanmalısınız. Aksi takdirde kombininiz partiye pek uygun kaçmayacak bir sadelikte kalacaktır. Bu arada yırtık kot şort modellerinin özellikle yaz partileri için yerinde bir seçim olacağını da hatırlatalım.

Bu yazı 174 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz