beylikdüzü escort

Skip to main content

Desenli Elbise Modelleri 2017

Desenli elbise modellerinde çiçekli elbiseler ilk akla gelen modellerden biridir. Fakat bunun yanında sarmal desenler yada geometrik desenlerde elbiselerde sıklıkla kullanılan desenler arasındadır. 2017 desenli elbise modellerinde bu tip hareketli desenlere rastlayacağız.

leopar-desenli-elbise-modelleri

Desenli elbise modellerinde uzun elbise modelleri salaş şekilleri ile yaz mevsiminde sıklıkla tercih edilecek. Bu elbiselerde çiçek desenleri daha çok ön plana çıkacak. Desenli uzun elbise modellerinde tasarımlar birbirinden oldukça farklı. Yaka kısımlarında görülen ayrıntılar kadınların desenli elbiseler içinde daha zarif görünmesini sağlayacak.

Desenli elbise modelleri 2017 kataloğunda görülen modellerden bir digeri de; kelebek ve kuş desenli elbise modelleri. Kısa desenli elbiselerde görülen kelebek ve kuş detayları belinde ince kemer olan desenli elbiselere daha çok yakışacak. Sizde günlük hayatta şık görünmek istiyorsanız; belinde ince kemer bulunan desenli kısa elbiseleri tercih edebilirsiniz.

25

Desenli elbiselerde bilindik kumaşlardan yapılan elbiselerin yanı sıra; şifon detaylı elbiselerde bulunmaktadır. Bu tip elbiseler genelde uzun tercih edilir. 2017 sezonunda da şifon desenli elbiseler yine uzun tasarlanacak.

Desenli elbiselerin yeni sezon tasarımlarından biri de; tesettür desenli elbiseler. Eteği geniş olan tesettür desenli elbiselerde kol kısımları uzun modeller ön plana çıkıyor. Tesettür desenli elbiselerin bel kısımlarında görülen ayrıntıları yine ince kemerler oluşturuyor.

images

Leopar deseninin modası geçmiş gibi görünse de yeni sezonda yine karşımıza çıkacak. Leopar ve şifondan meydana gelen desenli elbiseler özellikle de stiletto ayakkabılarla beraber oldukça uyumlu bir ikili oluşturacak.

Elbiselerde desen olarak değişiklik arayanlar için; etnik desen modası geliyor. Etnik desenli elbisenizle yaz günlerini daha modern ve sıra dışı geçirebilirsiniz. Etnik desenli elbise modellerinde belli başlı renkler 2017 sezonunda daha sık kullanılacak. Sarı, kahverengi, turuncu gibi renklerle birlikte bezenmiş olan desenli elbise modelleri sandaletlerle beraber yaz günlerini modern bir havaya taşımanıza yardım edecek.

get-the-look-dusky-florals-2

Desenli elbise modellerinin sıra dışı görünümleriyle dikkat çeken desenleri de 2017 sezonunda bir hayli popüler olacak. Asimetrik desenler dar elbiseleri süsleyecek desenlerin başında yer alıyor. Asimetrik desenli elbiselerde iki rengin bir arada kullanılması elbiseleri uyumlu bir hale getirerek desenlerin elbiselerde daha hoş görünmesine olanak tanıyor. Zıt renkler asimetrik desenli elbiselerde kullanılarak renklerin gücünden sıklıkla faydalanılacak.

indir

 

 

7 yorum “Desenli Elbise Modelleri 2017”

  1. Oldukça önemli ve bilgilendirici içerik sunulmuş. Bence okuyanlar tarafından pürdikkat değerlendirilmesi lazım. Ellerinize sağlık sizleri takip etmeyi sürdüreceğim.

  2. Alanınızda iyi yazılar hazırlıyorsunuz ancak şu dönemlerde hak ettiğiniz sayıda takipçiniz olmadığını düşünüyorum. Eğer aynı yolda ilerlerseniz gelecekte çok daha fazla sayıda takipçiye kavuşacağınıza zerre kadar şüphem yok.

  3. Para pul kaybedilse bile yeniden elde edilebilir fakat saygı bir defa yitirildi mi tekrardan elde edilmesi neredeyse imkânsızdır. Siz özen göstererek oluşturduğunuz içeriklerle saygı kazanabildiniz, dilerim her zaman kazandığınız itibarı koruyabilirsiniz.

  4. Yazdığın içerikte merak ettiğim tüm bilgileri paylaşmışsın. Aklımdaki soru işaretlerine cevaplar sunduğundan teşekkür etmek istedim. Gördüğüm ilk içeriğin oldu. Beğenimi belirttiğime göre sırada diğer içeriklerini de incelemek var.

  5. Paylaşımlarınızı beğenerek okuyorum. Dilerim her zaman motivasyonunuzu muhafaza ederek buna benzer nitelikli paylaşımlar yapıp insanlara fayda sağlarsınız. Bizler de yazdığınız öğretici içeriklerden uzak kalmamış oluruz.

  6. Yazı içerisinde işe yarar ve ayrıca eşsiz bilgiler de bulunmakta bu yazı için yazara çok teşekkürler.

  7. Değerli bir dostum sitenizi Twitter hesabından paylaşmış. O kolay kolay paylaşmaz muhtemelen bir bildiği vardır diyerek hemen tıkladım ardından gördüğüm site hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kırşehir araç kiralama Kırşehir evden eve nakliyat Kocaeli evden eve nakliyat Konya evden eve nakliyat Kütahya evden eve nakliyat Malatya evden eve nakliyat