Skip to main content
Dugun-Masasi-Suslemeleri-Modelleri-Resimleri

Düğün Masalarında Son Trend!

Düğün sezonunun açıldığı şu günlerde, düğününüzün masallardaki gibi büyüleyici ve muhteşem olabilmesi için, küçük detayları gözden kaçırmamanız gerekmekte. Bu yıl düğün masası süslemeleri öylesine ihtişamlı ki, kendinizi peri masallarındaki prensesler gibi hissedeceksiniz.2015’in düğün masası süsleme trendlerine şöylece bir göz atalım.

Dante Örtülü Düğün Masaları

Gelinliği andıran dantel düğün masası örtüsü, etkileyici mor peçete kurdeleleri, sandalyelerin arkasını süsleyen inci boncuklar, yazın olanca enerjisini ve güzelliğini yansıtan lilyumlar, frezyalar geometrik cam vazoların içinde yerlerini almış. Helezon mumluklar oldukça romantik bir atmosfer oluştururken, gümüş suflalar masanın görkemini artırmakta.

Tamamen Doğal Masalar

Yazın sıcaklığı yansıtan turuncu ile hazırlanmış masada, her şey doğal ürünlerle tasarlandı. Masaya serpilen mumlar; dallardan yapılmış şamdanlarla kombinlenirken, masayı renklendiren doğal güller, ağaç kabukları arasından fışkıran fuşyalar ile oldukça huzurlu bir masa oluşturulmuş.

Beyaz Tasarımlı Düğün Masaları

Yaz düğünlerinin vaz geçilmez rengi beyaza, hemen her objede yer verilmiş. Beyaz lake masayı daha romantik kılmak için; inci salkımları ile hazırlanmış masa çiçeği yerleştirilip, altın rengi suflalar ile bütünleyici bir şıklık oluşturulmuş. Böyle bir düğün masasında yemek yemek, oldukça keyifli olsa gerek.

Düğün Masası Süslemeleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.