Skip to main content

Duvak Kreasyonu: 2016 Duvak Modelleri

Gelinlik seçimi kızlar için oldukça önemlidir. Ancak bunun yanında gelinliğini tamamlaması gereken pek çok unsur vardır. Gelin saçı, makyajı, ayakkabısı ve özellikle duvak seçimi de kusursuz görünüm sağlaması için dikkat edilmesi gereken konulardandır. Duvak olmadan gelinlik eksik kalmakta ve kendini gösterememektedir. Bu sene farklı model ve her zevke uygun seçenekleriyle 2016 duvak modelleri sizi büyüleyici ve zarif bir görünüme ulaştırmak için tasarlanmıştır. Ancak doğru duvak seçimi bu konuda da önemlidir. Yanlış seçimler yapıldığı takdirde boynunuz uzun gözükebilir,  boyunuz olduğundan kısa gözükebilir. Bunun yanında modeller arasında yer alan dantel detayları da pek çok kadın tarafından zarif bir görünüm yarattı için tercih edilmektedir.

Duvak seçiminde dikkat etmeniz gerekenler:

  • Yüksek topuz gelin başı yaptıran gelinlerin uzun duvak tercih etmesi önerilmemektedir. Bunun yanında düşük topuz, dağınık topuz gibi modellerle iyi bir uyum sağlamaktadır.
  • Duvak başın üzerine takılırsa size geleneksel bir görünüm verecektir. Bu yüzden tercih edeceğiniz modern gelinlikler yerine vintage gelinlikler daha uyumlu duracaktır.
  • Düşük bir topuz veya yukarıdan yarım toplu saç modelleri ile tercih edeceğiniz 2016 duvak modellerini başın alt arkasına takarak harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Gelinliğinizi harika bir duvak ile tamamlayın

Siz de göz kamaştıran bir görünüm yakalamak istiyorsanız tercih edeceğiniz duvak konusunda titiz davranmalısınız. Özellikle gelinliğinizle duvak uyumuna dikkat etmelisiniz. İşlemelerin veya danteller gelinlikte varsa yine duvak da bunlara uyumlu bir şekilde seçilmelidir.

Duvak Kreasyonu: 2016 Duvak Modelleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.