Skip to main content

En Etkili Diş Beyazlatma Teknikleri

Hem profesyonel anlamda diş hekimi bünyesinde, hem de kendi evinizde diş beyazlatma uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Dişlerimiz çeşitli nedenlerle lekelenebilir veya sararabilir. Bu durum, genetik nedenlerden kaynaklanabilir. Bazı kişilerin dişleri doğuştan beyaz, bazılarının ise sarımsıdır. Bu durum, diş beyazlatma uygulamaları bünyesinde değişebilir. Beslenme sonucunda aldığımız gıdaların ve sıvıların etkisiyle de dişlerimizde sararma olabilir. Özellikle, kahve veya çay gibi içecekler bu duruma neden olmaktadır. Sigara da aynı şekilde etkilidir. Antibiyotik kullanılması da dişlerde önemli şekilde etki etmektedir. Diğer bazı ilaçlar ile rahatsızlıklar da aynı şekilde dişlerin sararmasına, lekelenmesine neden olmaktadır. Dişlerinizi düzenli şekilde fırçalamaya dikkat edin. Aksi takdirde, çürüme dışında, diş taşlarının oluşması gibi durumların da söz konusu olacaktır. Bunlar da lekelenmeye sebebiyet vermektedir.

en-etkili-dis-beyazlatma-yontemleri
Etkili Diş Beyazlatma Yöntemleri

Bu nedenle, kesinlikle diş beyazlatma uygulamalarından yararlanmalısınız. Bu uygulamayı kendinize en uygun şekilde olan çeşitlerinden seçebilirsiniz. Bu şekilde, bembeyaz dişlere sahip olmanız söz konusu olacaktır. Mutlaka kendiniz için en uygun yöntemi bulabilirsiniz. Mutlaka deneyin.

Bakırköy Diş Hastanesi Kanal Tedavisi

Ağız sağlığına etki eden faktörlerden bir tanesi de yediğimiz yiyeceklerden kalan ufak parçacıklardır. Bu parçacıklar diş aralarında kalarak bakteri üretmeye başlar ve ağız sağlığını tehdit eder. Bunun yanı sıra asitli yiyecekler ve aşırı şekerli çikolata gibi ürünler de diş çürümesine ve dolayısıyla ağız sağlığının yıpranmasına neden olur. ağız sağlığını korumanın en etkili ve kolay yolu diş fırçalamaktır. Diş fırçalamanın yanı sıra diş ipi ile de diş aralarında kalan ürünler giderilmelidir.

Diş ve diş eti konusunda meydana gelen her hangi bir rahatsızlıkta Bakırköy diş hastanesi uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bakırköy diş hastanesi uzun yıllardır hizmet veren dolgu çürük diş ve kanal tedavisi konularında hizmet sunan kaliteli bir kurumdur.

Bakırköy diş hastanesi bu tedavilerin yanı sıra implant ve ortodonti konularında da hizmet vermektedir. Ortodonti konusunda Lingual ortodonti şeffaf ortodonti ve porselen ortodonti tedavi türleri de hastaların tercihine göre uygulanmaktadır. Ayrıca Bakırköy diş hastanesi Ortognatik cerrahi hizmeti de sunmaktadır.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.