Eşya Dolabı
En Gösterişli 2016 Kına Gecesi Saç Modelleri

En Gösterişli 2016 Kına Gecesi Saç Modelleri

Düğün öncesi eğlenceleri arasında olan ve ülkemizde adeta bir gelenek haline gelmiş olan kına geceleri için birbirinden harika saç modellerini...

Düğün öncesi eğlenceleri arasında olan ve ülkemizde adeta bir gelenek haline gelmiş olan kına geceleri için birbirinden harika saç modellerini sizler için derledik. Düğünler kadar kına geceleri de önemlidir ve çok özel bir gündür. Bu özel günde güzel giyinmek ve güzel bir saç modeli tercih etmek sizinde hakkınız.

 

Kına geceleri giyiminden saçına ve tüm organizasyonuna kadar çok zorlu bir süreçtir. Bu süreçte sizlere yardımcı olacak 2016 kına gecesi saç modelleri pekçok alternatif içeriyor. Düğün günlerinde genellikle gelin adayları saçlarını toplamayı tercih ederler. Kına gecesi ise tam tersi olur ve daha rahat davranarak saçlarını açık olarak kullanırlar. Saçlarınızı açık bırakacasanız kesinlikle uzun olmalı. Ayrıca dalgalı ve bukleli modelleri çok sık tercih ediliyor. Kıyafetinizle uyumlu olarak boncuklar, taşlar, çiçekler ile saçlarınızı süsleyebilir ve hareket katabilirsiniz.

 

Kısa saçlara sahip gelin adayları için ise topuzlar, ve saç spreyiyle arkaya toplanarak yapılan saç modelleri öne çıkıyor. 2016 kına gecesi saç modelleri daha çok sadelikten ve doğallıktan yana oluyor. Yarım bağlanarak kullanılan saçlar, dağınık ve düşük örgü topuzlar, saçın ön kısmından uzatılan asimetrik kaküller ve daha birçok model seçeneği bulunuyor.

 

Kına gecesi giyeceğiniz giysi de saç modeli belirlerken önem taşımaktadır. Ayrıca kıyafetinizle uyumlu olarak çeşitli aksesuarlar kullanarak saçlarınıza ihtişam katabilirsiniz. Boncuklar, simler, taşlar.. istediğiniz kadar şaşa katarak saçlarınızı ve görünümüzü iddialı hale getirebilirsiniz. Unutmayın bu sizin gününüz ve en ön planda siz olmalısınız.

En Gösterişli 2016 Kına Gecesi Saç Modelleri Resimleri

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012