Skip to main content

En Güzel Pantolon Modelleri

 

Ben tasarım öğrencisi birisiyim. Hocamız ödev olarak bize en güzel pantolon modellerini belirleyin dedi.Evet konu çok güzeldi ama zordu. Çünkü güzellik göreceli bir kavramdır. Çünkü benim beğendiğim pantolonlar bana göre çok güzel gibi gözükse de başkası için hiçte güzel olmayabilir. Bu karmaşık durumdan çıkmak için ödevimi canlı analizle yapmayı düşündüm .Bir gün sokağa çıkıp en az  yüz insana sormalıydım en güzel pantolon modelleri hangisidir diye.

Güzel güneşli  bir günü seçmem gerekiyordu.Öyle bir günü denk getirerek sokağa çıktım .Çekinmeden insanlara size göre en güzel pantolon modeli hangisidir diye sordum.Öyle bir analiz yapmam gerkiyordu ki eşit olsun. Ben de elli bayana ve elli erkeğe bu soruyu yönelttim.Herkes farklı farklı cevap verdi. Akşam olduğunda analizim birmiş değerlendirme aşamasına gelmiştim.Analizimi değerlendirdiğimde çoğunluk olarak erkeklerde ve kadınlarda en güzel pantolon modelleri olarak  kasik modeller,loft modeler,kadife modeller,kot modeller,keten modellerve kadınlar için tayt modelleri olmuştur.

Evet güzellik kavramı görecelidir ama temel beklenti şıklık ve rahatlık olduğu için güzellik kavramı bu iki prensibe dayanmaktadır.Kendi tercihim olursa bana göre en güzel pantolon modeli olarak rahat duruşu olan ,şık görünümlü uzun yıllar kullanabileceğim ve modası hemen tükenmeyen modellerdir diyebilirim.Bu sonuçları iyi bir şekide hazırlayıp hocama  götürdüm .Hocam bu sonucu ço beğendiğini ve doğru bulduğunu söyledi.Kimi pantolon modelleri toplumun her kesimi tarafından beğeni görmeyebilir ama çoğunluk olarak güzellik hangisiyse temel olarak o prensip kabul olur.

En Güzel Pantolon Modelleri Resimleri

1 yorum “En Güzel Pantolon Modelleri”

  1. Geçmişten bugüne karşıma çıkan en güzel platform ve içerikler diyebilirim. Bu kadar değerli makaleleri bir araya getirip bize erişim fırsatı yarattığınız için sonsuz teşekkürler. Ciddi anlamda hayatla bağdaşan makaleler derleyip paylaşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.