Erzurum gelinlik firmaları

Paylaş
 

 

Gelin adaylarının seçimlerinde en çok özendikleri ve aynı zamanda en çok zorlandıkları şey gelinlik seçimidir. Bir gelinliğin birçok detayı bir arada barındırmasını isteyen gelin adayları seçecekleri gelinliğin hem çok şık hem de zarif olmasını isterler. Gelin adaylarının istekleri doğrultusunda tasarımlar yapan tasarımcılar farklı gelin adaylarının seçebilecekleri ve yelpazesi çok geniş olan seçeneklerle gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Straplez gelinliklerden uzun kollu olanlara, kuyruklu ve kabarık etekli gelinliklerden mini etekli gelinliklere kadar birçok gelinlik modeli gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Erzurum’da yaşayan gelin adayları için de Erzurum gelinlik firmaları birçok model gelinliği bünyesinde barındırmakta ve gelin adaylarının beğenisine sunmaktadırlar.

Erzurum ferda moda:

Erzurum merkezinde bulunan Erzurum ferda moda birçok farklı gelinlik seçeneğiyle gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Gelin adaylarının istekleri doğrultusunda tasarımlar yapan bu firmada her bütçeye uygun gelinlik bulmak mümkündür. 500-1000 lira gibi çok uygun fiyatlardan başlayan gelinliklerle birçok gelin adayı çok uygun fiyatlara istedikleri gelinliği alabilmektedirler. Tasarımlarıyla göz dolduran bu firma gelin adayları tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Erzurum ayışığı moda evi:

Erzurum’da bulunan Erzurum ayışığı moda evi gelin adaylarının sıkça gelinlik almayı tercih ettikleri firmalardan bir tanesidir. Çok uygun fiyatlarla gelin adaylarını cezbeden bu firma balık model gelinliklerden prenses model gelinliklere, dekolteli gelinliklerde tesettürlü gelinliklere kadar birçok modeli gelin adaylarının beğenisine sunmaktadır.

2016 Erzurum gelinlik firmaları resimleri

Bu yazı 297 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz