Skip to main content

Ev Yapmı Göz Makyaj Temizleyicisi Hazırlanışı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hepimizin bildiği gibi göz çevresi çok hassastır,bu yüzden ekstra dikkat gerektirir.Eğer göz çevresine yeterli hassasiyeti göstermezseniz,yaşlanma ,sarkma ve göz altı torba oluşma süreçleri daha da hızlanır.Bu yüzden makyaj sonrası göz çevresini temizleme işlemi zahmetli, bir o kadar da önemli bir işlemdir.

Siz de farkındasınızdır ki göz ve göz çevresine uygulanan makyaj malzemeleri  su geçirmez özelliğe sahiptir ve göz yaşı veya gözlerimize dokunma yoluyla gözümüz bu maddelere maruz kalabilme olasılığı her zaman bulunmaktadır.Bu şu anlama geliyor ki;göz çevresini temizlerken kesinlikle çok hassas olunmalı ve zarar vermeden temizlenmeli.

Makyaj malzemeleri satan yerlerde çok etkili ve tene zarar vermeyen temizleme ürünleri bulunmaktadır fakat hepimiz de çok iyi biliyoruz ki bu ürünler maalesef çok pahalı.Ve göz makyajı sürekli bir uygulama olduğu için çoğu insan bundan oldukça muzdarip durumda.

Çözüm oldukça basit.Sizlere aşağıda sunacağımız basit ve bir o kadar da etkili göz makyaj temizleyicisini deneyin.Yapılışı ve kullanışı çok kolay olan bu temizleyici uzun süre kullanabilirsiniz.

İçindekiler:

  • 1.5 yemek kaşığı bebe şampuanı.Uygun bir bebek şampuanı işinizi görür.
  • Bir bardak temiz su
  • Bir kaç damla bebek yağı.

Bu malzemeleri güzelce karıştırın ve temiz bir kapta saklayın.Bebe şampuanı çok hafif ve etkili bir şekilde hassas göz çevresini temizlemenize yardımcı olur ve bebek yağı ise o bölgenin nemli kalmasını sağlar.

Güzel ve sağlıklı ciltli günler dileğiyle…

 

Bu karışımın kullanımından kaynaklanan zarar kullanıcıya aittir,esyadolabi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.Alerjisi olanlar daha dikkat etmeleri gerekmektedir.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.