Skip to main content
evde-yapilabilecek-sac-modelleri-bayan-resim

Evde Yapılabilecek Harika Saç Modelleri

Her gün kuaföre gitmeye ne zamanınız ne de imkânınınız olmayabilir. Ama size vereceğim önerilerle, kısa zamanda şık ve gösterişli saçlara sahip olacaksınız. Sözü daha fazla uzatmadan, sizlerin merakını gidereyim.

Evde Yapılabilecek Saç Modelleri Bayan Tasarımları

  • Bu yıl saç bandı kullanmak oldukça trend. Saçınızı güzelce tarayıp, saç bandı ile şekillendirin. Bu aksesuarı; saçınızın en önüne takıp, hafifçe geri itin. Böylece, saçınızın önünde hafif bir bombelik oluşacaktır. Bu da size evde yapılabilecek saç modelleri arasında farklı bir hava katacaktır.
  • Evde yapılabilecek saçlar arasında karşımıza çıkan başka bir model ise dağınık topuz denilen model, bu yıl herkesin favorisi lan modeldir.. Hollywood ünlülerinden tutunda, yerli sanatçılara kadar herkes bu saç modelini uygulamakta. Saçı öylece toplayı vermiş havası oluşturan bu model ile rahat bir görüntü sergilersiniz. Saçınızı bir lastik toka ile toplayın ve bir topuz görüntüsü vermeye çalışın. Amacınız mükemmel bir topuz yapmak olmasın. Belli belirsiz yerlerden saçlarınız sarkabilir. Unutmayın ki, amaç salaş bir topuz yapmak.
  • Daha romantik bir stil oluşturmak isteyenler; saç köpüğünden faydalanıp, saçlarını hareketlendirebilirler. Oldukça doğal bir görünüm sergileyeceğiniz bu saç modelini yapmak için; saçlarınızı güzelce tarayıp, bir miktar saç köpüğü avucunuzun içine sıkın. Bu köpük ile hafifçe saçlarınızı ovun. Sonuçta hem doğal hem de çekici bir saç modeline sahip oldunuz. Sizce de öyle değil mi?

Evde Yapılabilecek Saç Modelleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.