Skip to main content

Evinize pratik dekoratif öneriler

Evinizde küçük dokunuşlarla harikalar yaratabilirsiniz. Sadece biraz pratik düşünmek yeterli. Bugün sizlere hayatımızı kolaylaştıracak ev dekorasyon örneklerini paylaşacağız. Bu sihirli dekoratif eşyalar ile hayatınız kolaylaşacak, eviniz daha düzenli hale gelecek.

Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (11)

Bir çok tel tokanız var ve sürekli kayboluyorlar. Buna gıcık olduğunuzu biliyoruz. İhtiyacınız olan bir adet lastik, raptiye ve tahta. Yukardaki resimdeki gibi yapacağınız pratik, basit bir dokunuş hayatınızı kolaylaştıracak.

Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (12)

Banyodaki dağınıklık her bayanın baş belalarındandır. Hangi bayan istemezki banyosunun daha düzenli olmasını. İşte yukardaki resimde gördüğünüz gözlü çekmece ile banyolarınız daha düzenli olacak.

Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (13) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (14) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (15) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (1) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (2)

Yukardaki resimdeki gibi saç kurutma makinanızı, fön makinanızı ortalıktan kaldırmak istiyorsanız. İhtiyacını olan bir kaç adet pvc boru. Bunları çekmece kapağının arkasına monte ederek bunları ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (3) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (4) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (5) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (6) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (7) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (8) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (9) Evinize-Pratik-Dekorasyonlar (10)

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.