Skip to main content
Evlilik-Toreninizi-Sira-Disi-Kilacak-Fikirler-Resimler

Evlilik Töreninizi Sıra Dışı Kılacak Fikirler

En mutlu gününüzün sıra dışı ve farklı olmasını istiyorsanız, size müthiş önerilerimiz var. Eğer imkânınız varsa, şimdiden bu güzel fikirlerin hayallerini kurabilirsiniz. Lafı daha faza uzatmadan, evlilik töreninizi unutulmaz kılacak mekânlara geçelim.

Evlilik Töreni Mekanları Önerileri

Bir Şatoda Evlenmek

Avrupa’nın en eski kentlerinde bir şatoda evlenmek sizce de unutulmaz olmaz mı? Fransa da bulunan Provence ve ya Cote d Azur şatosu ve ya, İtalya’nın Toskana şatosu olabileceği gibi, İtalya’nın Amalfi bölgesinde de evlilik törenini yapabilirsiniz. Şıklık ve zarafetin, tarihin dokusuyla harmanlandığı bu mekânlarda romantik bir düğünün, bir ömür boyu unutulmayacağı kesin.

evlilik--toreni-mekanlari-toskana-satosu-resim
Evlilik Töreni Mekanları Toskana Şatosu

 

Su Altında Evlenmek

Tam bir deniz tutkunuysanız, su altında evlilik töreninizi gerçekleştirmeniz müthiş güzel olur. Deniz altının büyüleyici atmosferi içinde; deniz canlılarıyla beraber, unutulmaz bir düğün. Kısa bir dalış eğitimi aldıktan sonra, denizaltını seven arkadaşlarınız ve bu durumundan heyecan duyan nikâh memuru ile bir ömür boyu mutluluğa, kulaç atabilirsiniz. Bu tören için Antalya –Kaş bölgesini seçip, çukurbağ yarım adasında yer alan butik otellerde kalabilirsiniz.

su-altinda-evlenmek-resim
Su Altında Evlilik

Güney Kutbu’nda Penguenler Eşliğinde Evlenmek

İnsan elinin neredeyse hiç değmediği, bakir topraklarda mı evlenmek istiyorsunuz, o zaman Antarktika’ya ne dersiniz. Kilometrelerce kar ve buzla çevrili; penguenler eşliğinde, bir düğün merasimi, hayali bile güzel. Tabi soğuktan nefret etmiyorsanız.

guney-kutbunda-evlenmek-resim
Güney Kutbu’nda Evlilik

Kapadokya’da Balonla Uçarken Evlenmek

Masmavi gökyüzünde süzülerek evlenmek, oldukça romantik bir evlilik töreni olur diyen kaç kişi vardır acaba. Eminim ki, yükseklik korkusu olmayan herkes, bu soruya evet diyecektir. Etkileyici peri bacaları üzerinde; sonsuz bir mavinin içinde salınırken, hayatınızın aşkına evet demek, heyecan verici olabilir. Nikâh memuru ve nikâh şahidi eşliğinde, balonunuzda sevdiklerinize el sallamak, düşündüğünün kadar zor değil. İstediğiniz yüksekliğe geldiğinizde, sizin mutluluğunuza şahit olacak olan, sadece rüzgâr ve balondaki dostlarınız olacak. Böyle bir nikâh istiyorsanız, şimdi tam mevsimi.

kapadokya-balonda-evlenmek-resim
Kapadokya’da Balonda Evlilik

Bungee jumping Yaparken Evlenmek

Adrenalin tutkunu bir çift iseniz; mutluluktan uçarak evlenmeye ne dersiniz. Bungee jumping yaparken evlenmek, oldukça heyecan verici ve çok farklı bir deneyim olacağı kesin. Hem sıra dışı, hem heyecan verici hem de çılgınca bir evlilik töreni mekanı arayanlar için, bungee jumping kesinlikle güzel bir alternatif.

Bungee-jumping-yaparken-evlenmek-resim
Bungee Jumping Yaparken Evlenmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.