Skip to main content

Eylül Ayında Burçlarda Neler Yaşanacak

Sevgili takipçilerimiz bugün sizler için Eylül ayında hangi burç neyi yaşayacak hakkında ayrıntılı bir makale hazırladık.Sizler de burcunuza göre eylül ayında neler yaşayacağınızı öğrenebilirsiniz.Buyrun eylül ayı burç yorumlarına;
Yengeç Burcu:

Sevgili yengeç burçlular ve yükseleni yengeç olanlar; yakın çevre ilişkilerinin, iletişimsel konuların, eğitim-öğretim ile ilgili konularda öğrenmek istediğiniz temalarda kendinizi geliştirecek, yeni alanların ön plana çıkabileceği bir süreçten geçmektesiniz.Yakın yerlere yolculuklar açısından da, yeni yerle görmek açısından da gayet güzel bir süreç bu sizler için.Ay sonuna doğru biraz daha ailevi temalar, evle yerleşim ile ilgili temalar, daha evde yapmanız gereken işler ön planda olacak.Güneş haritanızın 3. Evresi üzerinden geçiş yapmakta ve 23 Eylül tarihine kadar bu alanda hareket ediyor olacak, yakın çevre ilişkilerinin pekişeceği bir dönem.İletişimsel anlamda daha aktif olacağınız bir dönem.Örneğin sosyal medyayı çok daha aktif kullanacaksınız.Özellikle 5 Eylül sonrası girişeceğiniz konularda olumlu etkiler devrede olacak.Merkür’ünde bu alanda hareket edeceği 9 Eylül’e kadar ki süreçte yani 5-9 Eylül arasındaki süreci her türlü iletişim, haberleşme, bilgi aktarımı, seyahatler gibi alanlarda çok aktif kullanabilirsiniz.9 Eylül sonrası aile içi iletişimde olumlu etkiler devrede olacak. Belki aile içersinde önemli kararların da alınacağı bir süreç olabilir sizler için.Venüs’ün bu alanda hareket edeceği 11 Eylül’e kadar ki süreçte, ev değişikliği, gayrimenkul alım satımı, evde dekorasyon gibi konular açısından, evlilik gibi hayata adım atacağınız konular açısından gayet güzel olumlu bir süreçte olacaksınız.

İkizler Burcu:

Sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olanlar bu ayın büyük çoğunluğunda ailevi temalar, ev ve yerleşim gibi konular ön planda olacak. Aşk ve flörtlerden yana şanslı olacağınız bir süreçtesiniz.Genel anlamda da çocuklar konusunda girişim yapmak açısından olumlu etkiler ağırlık gösteriyor. Güneş haritanızın 4. Evre üzerinden geçmekte, yani aile ilişkilerini oturtmak anlamında, ev yer değişiklik anlamında aslında güzel bir süreçten geçmektesiniz.5 Eylül’de haritanızın üzerinde bir Yeni Ay gerçekleşecek,bu da ev,yer değişikliği, gayrimenkul alım satımı konularında olumlu etkiler devrede olacak.Merkür’ünde bu alanda hareketine devam ettiği 9 Eylül’e kadar ki süreçte özellikle 5-9 Eylül arasında bu tip hareketlere girişmek için daha doğru bir zaman olacaktır.Venüs haritanızın 5 evresi üzerinde hareket ediyor.11 Eylül tarihine kadar olan süreçte çocuklarla ilgili konularda aşk ve ilişkilerle ilgili temalarda, sanatsal aktivitelerde olumlu etkiler devrede olacaktır.11 Eylül sonrasında ise astlarla ilişkilerinizde olumlu etkiler devrede olacak.Günlük iş hayatınızdaki konularda halletmeniz gereken sorumluluk almanız gereken konularda daha rahat işlerin üstesinden gelebileceksiniz.Özellikle sağlık sorunlarınızı da rahatlıkla aşabileceğinizi düşünebilirsiniz.Genel anlamda ay sona kadar bu etkiler devam edecek.

Boğa Burcu:

Sevgili boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar Eylül ile birlikte keyifli temalar sizleri bekliyor.Tatil,çocuk, ilişkilerle ilgili konular daha olumlu olacak gibi gözükmekte ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, destek bulabileceğiniz bir ay olacak sizler için.Yeni girişimler açısından 5 Eylül sonrasını tercih edebilirsiniz.19 Eylül civarındaki günlerde ise ilişkiler bağlamında biraz dikkatli olmanızda fayda var.Ayın ikinci yarısı daha ziyade 20’li tarihlerden itibaren,halletmek, üstesinden gelmeniz gereken işler , sorumluluklar ön planda olacak.Haritanızın 5. Evresi yani 5 Eylül’den sonra ilerlemekte olan güneş, keyifli, daha mutlu eden temaların ön planda olduğu bir süreçten geçmekte olduğunuzu gösteriyor. Tatiller belki biraz rutin dışı temalara açık olduğunuz bir dönemi gösteriyor.5 Eylül’den sonra çocuklarla ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz.Bunun yanı sıra yaratıcı aktivitelere yönelik kendinizi daha iyi kullanabileceğiniz bir süreç.9 Eylül sonrası günlük aktivitelerinizi daha rahat yönetebilirsiniz.11 Eylül’e kadar ki süreçte astlarla olan ilişkileriniz de olumlu bir süreç sizleri bekliyor olacak.11 Eylül sonrası ikili ilişkilerde olumlu etkiler devrede olacak.

Başak Burcu:

Sevgili başaklar ve yükseleni başak olanlar,kendinizi çok daha girişimci, çok daha aktif olarak hissedebileceğiniz, kendinizi tazelenme yenilenme hissedeceğiniz bir süreç sizleri bekliyor olacak.5 Eylül’de gerçekleşecek olan Yeni Ay Başak burcunda bu tarihten sonra daha yeni adımlar atabileceğiniz bir sürecin geldiğini göstermektedir.19 Eylül’de ikili ilişkilerde biraz dikkat diyebiliriz.Parasal konularda etkili olacak pozitif etkiler ağırlık gösteriyor.Ay sonuna doğru pozitif etkiler de daha da artıyor olacak.Ay genelinde dikkat çekmek, ön planda olmak, üretme becerilerini aktif bir şekilde gösterme gibi konularda güçlü bir dönemde olacaksınız. 5 Eylül’den itibaren yeni adımlar atmada olumlu etkiler ön planda olacak.11 Eylül’e kadar olan dönemde parasal konularda olumlu etkiler ön planda olacak.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar, sosyal çevre ilişkilerinin çok aktif geçeceği özellikle arkadaşlarınızdan destek bulabileceğiniz, ya da sosyal çevrenizde kendinizi daha çok yönetken tarzınızla ön plana sokabileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor.Ayın ikinci yarısından sonra özellikle 23 Eylül’den sonra belki biraz daha içe çekilmeye dinlenmeye kendinize vakit ayırmaya başlayabilirsiniz.Haritanızın geneline baktığımızda ay genelinde çevreyle olan ilişkileriniz ön planda olacak ve 5 Eylül sonrası yeni sosyal girişimlerde ve yeni yatırımlarda bulunmak için güzel bir dönem sizlerin olacak.11 Eylül’e kadar olan süreçte aşk ve ilişkilerden yana olumsuzluklar sizleri bekliyor.11 Eylül sonrası süreçte ise aşk ve ilişkilerinizde olumlu etkiler hakim olacak.9-29 Eylül tarihleri arasında kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz.Ay genelinde üstlerle ilişkilerinizde agresyondan kaçınmanızda fayda var.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslan burçlular ve yükseleni Aslan olanlar,son derece aktif bir dönemden geçmektesiniz, biraz agresyon da var biraz dikkatli olmanızda fayda var. Küçük sakarlıklara, kazalara açık olabilirsiniz.Bu süreçte parasal konular ön planda olacak, genel anlamda parasal konularda olumlu etkiler ağırlık tutacak bu ayda.Özellikle 5 Eylül civarından itibaren bir takım yatırımlar girişimler yapabilirsiniz.19 Eylül civarında ise parasal konularda biraz dikkatli olmak gerekecek.Yakın çevrelere seyahat ve yakınlarınızla olan ilişkilerde meydana gelecek hareketlilikler dikkat çekecek bu ay genelinde.9 Eylül’den sonra iletişimde çok daha aktif olacağınız bir döneme gireceksiniz.

 

Terazi Burcu:

Sevgili Terazi burçlular ve yükseleni terazi olanlar, ayın ilk günlerinde şartları kontrol etmekte, yönlendirmekte zorlanabilirsiniz.9 Eylül’den itibaren bu anlamda, yönlendirici özelliğinizde,ya da çözüm bulmaya yönelik pozitif etkiler oluşmaya başlayacak.Özellikle 23 Eylül’den itibaren kendinizi daha aktif hissedebileceğiniz bir süreç olacak sizler için.Ay genelinde kıskançlıklara ve arkanızdan iş çevrilmesine açık olacağınız bir dönem olacak sizler için.11 Eylül sonrası parasal konularda sıkıntılarınızı daha rahat aşabileceksiniz.9 Eylül sonrası ise kendinizi ifade edebilme yeteneğiniz artacak.Özellikle ay boyunca ilişkilerinizde gerginliklerle karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu:

Sevgili Koç burçlular ve yükseleni Koç Burcu olanlar, bu ayın ilk yarısında halletmeniz gereken işler ön planda olacağı bir ay olacak sizler için. Günlük işlerinizi halletmek,çalışanlar, birilerini işe almak ya da iş başvurularında bulunmak istiyorsanız özellikle 5 Eylül sonrasındaki Yeni Ay sonrası dönemini tercih edebilirsiniz.Ayın ikinci yarısı özellikle 20’li günleri ikili ilişkiler açısından daha önemli olacak.5 Eylül sonrası halletmeniz gereken işler, sorumluluklar gibi konular ön planda olacak.7 Eylül sonrası ikili ilişkiler gibi konular ön planda olacak.11 Eylül tarihinden itibaren finansal konularda olumlu etkiler devrede olacak.

Kova Burcu:

Sevgili Kova burçlular ve yükseleni Kova olanlar,ayın ilk 23 günlük sürecinde ödemeler, kazanımlar ortaklaşa kazanımlar temaları ön planda olacak. Hayat şartlarını daha iyi yönetebileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor olacak aslında.Özellikler parasal girişimler için 5 Eylül sonrasını bekleyebilirsiniz. Ayın 20’li tarihlerinden itibaren uluslar arası işler, eğitim yayıncılık, uzak yerlere seyahatler gibi konular daha fazla ağırlık tutmaya doğru ilerleyecek.5 Eylül sonrasında müşterek yatırımlar, krediler, borçlar gibi konularda olumlu gelişmeler sizleri bekliyor.11 Eylül’den itibaren işle ilgili konularda olumlu gelişmeler sizleri bekliyor olacak.

 

Balık Burcu:

Sevgili Balık burçlular ve yükseleni Balık burcu olanlar, ay genelinde ikili ilişkiler ortaklaşa projeler ön planda olacak. Önemli girişimler, mülakatlar açısından 5 Eylül-9 Eylül arasındaki tarihleri kullanabilirsiniz. Bu ayda diğer kişilerden beklediğiniz alacakları tahsili anlamında da ay genelinde olumlu etkiler var. 5-9 Eylül arasında anlaşmalar ve toplantılardan olumlu sonuç alma şansının daha yüksek olan bir ay Eylül ayı.9 Eylül sonrası karşılıklı kazanımlar, alacakların tahsili konusunda daha şanslı olacağınız bir dönemde olacaksınız.11 Eylül sonrası seyahate çıkmak için olumlu etkiler devrede olacak.19 Eylül sonrası ilişkilerde dikkatli olmanızda fayda var.

Yay Burcu:

Sevgili Yay Burçlular ve yükseleni yay burcu olanlar,iş, kariyer ve gelecek hedefleri konularında çok fazla dikkat çekeceğiniz bir ay olacak Eylül ayı sizler için. Yeni girişimleri 5 Eylül sonrasında değerlendirebilirsiniz.19 Eylül civarındaki tarihlerde ise iş ve aile dengesiniz çok iyi sağlamanızda fayda var.Sosyal çevrenizde çok aktif olacak ve ailenizden, çevrenizden destek bulabileceğiniz bir dönem olacak sizler için.Ayın genelinde; iş, kariyer, gelecek planları konularında daha aktif olacaksınız.11 Eylül’e kadar olan dönemde sosyal çevrenizde olumlu gelişmeler sizler bekliyor.11 Eylül sonrası aşk ve ilişkilerinizde zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.