Skip to main content

Fabrika mont bayan 2016 sonbahar kış

İç giyimimiz olduğu kadar dış giyimimizde oldukça önemlidir tercih edeceğimiz bir trechcot veya kışlık mont görüntümüzü biranda değiştirebilir.

Bayanları için kışın vazgeçilmezi olan montlar fabrika mont bayan reyonunda yerini almış durumda ve oldukça ilgi çekici bir hal almış durumdadır. Bu sayede bayanlar kışın tercih edecekleri mont konusunda sıkıntı yaşamayacak aynı zamanda şüpheye düşmeyeceklerdir. Kimi zaman kısa mont kimi zamanda uzun mont tercih etmemiz kıyafetlerimize olan uygunluğun aslında bir göstergesidir. Markanın montlarını daha yakından incelemek de fayda var.

Deriler Dünyanızı Değiştirsin:

Deri artık birçok tekstil ürününde kullanılmakta aynı zamanda oldukçada uyumlu olmaktadır. Vazgeçilmez olan deri montlar da günümüzde fazla yer kaplamaktadır. Deri mont anlamında iddiasını ortaya koyan fabrika deri mont modelleri bayanların gözdesi haline gelmiştir. Lazerle kesilmiş modellerinin yanı sıra oksitlenmiş deri dokularıyla günümüzde trend haline gelmişti fiyatları ise 600-700tl arasında gezinmektedir.

Modellerle Kış Mevsiminiz Renklensin:

Çeşitleriyle fabrika mont modelleri bayan konusunda oldukça titizlikle çalışmış ve yeni sezonda trend renkleri bayan müşterilerine sunmuştur. Bu sayede kış aylarında severek giyeceğiniz montlara ulaşmanız oldukça kolay bir hale gelmektedir. Fiyat olarak da sunulan aralık genellikle 500-700tl arasındadır.

Kalite konusunda da fabrika bayan mont iddiasını ortaya koymuş aynı zamanda ürün kullanım rahatlığı konusunda da müşterisine olan güveni vermiştir.

Fabrika mont bayan 2016 sonbahar kış resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.