Skip to main content
Farkli-Bir-Trend-Hayvan-Figuru-Modasi-Resim

Farklı Bir Trend: Hayvan Figürü Modası

2015 yaz aylarında doğayla iç içe olmak isteyen bayanların tercihi olan hayvan figürleri kıyafetlerde, ayakkabılarda ve aksesuarlarda etkisini göstermeye devam ediyor. Bayanların en sevdiği modeller olarak karşımıza çıkan kelebek modası gömleklerde, elbiselerde ve ayakkabılarda farklı bir yaz etkisi oluşturacak.

Hayvan Figürlü Kıyafetlerde Neler Var?

Tarzını yansıtmayı seven ve doğadan kopamayan bayanlar için bir numaralı akım olan hayvan figürü modası fashion defilelerinde yerini aldı. Kelebeklerin dikkat çektiği bu moda akımında kuşlar, köpekler, kaplanlar, kuğular ve kediler gibi pek çok hayvanı kıyafetlere işliyor.

Kedilerin ve ya kuşların resimleri ile süslenmiş olan bir tişörte kim hayır der ki? Dünyaca ünlü pek çok marka da bu akımın etkisini gözler önüne seriyor ve hayvanların olduğu tasarımlarını oluşturmaya başladılar. Çanta, ayakkabı gibi ürünlerde de hayvan figürü stili izleri görmek mümkün. Doğadan ilham alan bu tasarımlar ile hayvan severlerin mutlu olacağı kesin. Sokak modasında sevilen ürünlere de etki eden hayvan figürlü kıyafetler moda severlerin trendlerinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.