Skip to main content

Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin çiçekleri kimi zaman renkli kimi zamansa sade modelleri ile gelinlerin ellerini süsleyen aksesuarlardandır. Gelinlik rengine ve stiline uygun olarak tasarlanan gelin çiçekleri bir gelinin olmazsa olmaz parçalarından biridir.

1- Taşlı Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin çiçekleri arasında son zamanların en sık kullanılan çiçeklerinden biri de; taşlı gelin çiçekleridir. Farklı renkte ve büyüklükte olan taşlar gelin çiçeklerinin üzerini süsler. Pastel renk tonlarıyla bir arada kullanılır.

2015-coguzel-Gelin-Cicegi-Modelleri

2- İncili Gelin Çiçeği Modelleri 

İncili gelin çiçekleri zarif görünüşleri ve modelleriyle gelinlerin vazgeçilmez çiçek türleri içinde yer alır. Renkli kurdelalarla süslenen incili gelin çiçekleri aralarında pembe tonlarda çiçekler bulundurur.

 

2014-gelin-cicegi-modelleri-21

3- Renkli Gelin Çiçeği Modelleri 

Renkli gelin çiçeklerinin arasında kurutulmuş çiçekler ve pastel renk tonlarındaki çiçekler yer alır. Renkler enerjik ve ruhu okşayan renk skalasından oluşur. Yakma gelin çiçekleri renkli halleriyle gelinleri özel gece için hazır hale getirir.

pembe-beyaz-yapay-gelin-cicegi-modelleri-2015

4- Sade Gelin Çiçeği Modelleri 

Beyaz renkten oluşan gelin çiçekleri gelinin rengine ve dokusuna uygun olarak tasarlanır. Beyaz çiçeklerle bezeli olan buketler gelinliğin saf haline uygun olarak tasarlanmıştır. Sadelik arayan gelinler için ideal gelin çiçeği modellerinden biridir.

images

5- Mor Gelin Çiçeği Modelleri 

Çiçekler içinde değişik renkleriyle dikkat çeken gelin buketleri de bulunur. Zarif ve asil bir renk olan mor beyaz gelinliklerle beraber çiçeklerde kullanılır. Mor çiçeklerin içine pembe renk tonlarında çiçekler de yerleştirilmiştir. Gelin çiçeklerinin sap kısmında mor ve pembe kurdelalar bir arada kullanılır. Bu tip çiçekler beyaz gelinlikle harika bir uyum sağlar.

indir

6- İncili Taşlı Gelin Çiçeği Modelleri

Hem inci hemde taşlardan meydana gelen gelin çiçeklerinde zarif bir görünüm vardır. Bu çiçeklerde üst kısım tamamen büyük incilerden ve gösterişli taşlardan oluşur. Küçük ebatlı olan bu çiçek buketleri estetik görünümleri ile birlikte gelinlikleri süsler. Gelinlik modeline uygun olarak gelin çiçeğinizi sade ve zarif modellerden seçebileceğiniz gibi; taşlı modeller içinden de seçebilirsiniz.

RamosdeNoviaOriginalessinFlores5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.