Skip to main content

Gelin Tırnak Süsleri

O özel gününüzde yani düğün gününüzde herkesin merkezinde sizler olacaksınız. Gelinliğinizde, duvağınızla, ayakkabılarını, takılarınızla herkes sizi merak ediyor olacak. Peki ya tırnaklarınız?
Tırnaklarınızın güzel bir şekilde yapılmış olmasının yanı sıra tırnak süsleriniz de bir o kadar önem arz ediyor.Bugün sizler için gelin tırnak modellerinin şimdiye kadar paylaşılmış en güzel örneklerini sunacağız.
Ellerinizin güzel görünmesini istiyorsanız öncelikle çok iyi bir manikürden geçmeniz gerekiyor. Gelinlerin en çok tercih ettiği manikür Fransız Manikürü oluyor. Fransız manikürü ile tırnaklarınızın ve tabi ki de ellerinizin çok güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.
Düğün gününüzün birkaç gün öncesinde yaptıracağınız manikür çeşidini ve manikürcünüzü seçmeniz gerekiyor. Yoksa düğün gününüzde sürprizler yaşayabilirsiniz.

Gelin-tırnak-susleri (8) Gelin-tırnak-susleri (1) Gelin-tırnak-susleri (2) Gelin-tırnak-susleri (3) Gelin-tırnak-susleri (4) Gelin-tırnak-susleri (5) Gelin-tırnak-susleri (6) Gelin-tırnak-susleri (7)

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.