Eşya Dolabı
Gelin Tırnak Süsleri
8 Şubat 2014
admin

Gelin Tırnak Süsleri

O özel gününüzde yani düğün gününüzde herkesin merkezinde sizler olacaksınız. Gelinliğinizde, duvağınızla, ayakkabılarını, takılarınızla herkes sizi merak ediyor olacak. Peki...

O özel gününüzde yani düğün gününüzde herkesin merkezinde sizler olacaksınız. Gelinliğinizde, duvağınızla, ayakkabılarını, takılarınızla herkes sizi merak ediyor olacak. Peki ya tırnaklarınız?
Tırnaklarınızın güzel bir şekilde yapılmış olmasının yanı sıra tırnak süsleriniz de bir o kadar önem arz ediyor.Bugün sizler için gelin tırnak modellerinin şimdiye kadar paylaşılmış en güzel örneklerini sunacağız.
Ellerinizin güzel görünmesini istiyorsanız öncelikle çok iyi bir manikürden geçmeniz gerekiyor. Gelinlerin en çok tercih ettiği manikür Fransız Manikürü oluyor. Fransız manikürü ile tırnaklarınızın ve tabi ki de ellerinizin çok güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.
Düğün gününüzün birkaç gün öncesinde yaptıracağınız manikür çeşidini ve manikürcünüzü seçmeniz gerekiyor. Yoksa düğün gününüzde sürprizler yaşayabilirsiniz.

Gelin-tırnak-susleri (8) Gelin-tırnak-susleri (1) Gelin-tırnak-susleri (2) Gelin-tırnak-susleri (3) Gelin-tırnak-susleri (4) Gelin-tırnak-susleri (5) Gelin-tırnak-susleri (6) Gelin-tırnak-susleri (7)

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012