Skip to main content

Gelinlerin Vazgeçilmezi En Güzel Gelin Ayakkabıları

Düğün hazırlıkları aşamasında gelinlerin en çok üzerinde düşündüğü konulardan biri de ayakkabı konusudur. Şık olmak isteyen kadınlar aynı zamanda bütün gün rahat edecekleri bir ayakkabı aramaktadırlar. Hem rahat hem şık ayakkabılara günümüzde oldukça fazla rastlanmaktadır. Ancak bu konuda zevkleriniz ve fiziksel özellikleriniz de devreye girmektedir. Kusursuz görünümünüzü tamamlayacak 2016 gelin ayakkabısı modelleri içerisinden seçim yapılırken bu konular dikkate alınmalıdır. Bu seneki modellerde de deri, rugan, süet seçeneklerini sıklıkla göreceğimiz gelin ayakkabılarında aynı zamanda son zamanların gözdesi yazılarla da çok fazla karşılaşılmaktadır. Bunun yanında danteller ve işlemeler de oldukça sık karşılaştığımız gelin ayakkabıları arasında yer almaktadır.

Ayaklarınızın rahatlığı sizin motivasyonunuz

  • Öncelikle bilindiği gibi ayaklarınızın rahat olması çok önemlidir. Artık şıklığınızdan vazgeçmek zorunda kalmadan da rahat bir ayakkabıya sahip olabilir ve düğünden ayaklarınız yara olmadan ve oynamaktan sıkılmayarak ayrılabilirsiniz.
  • Uzun boylu kadınların boyları yüksek topuklarda sorun yaratabileceğinden 2016 gelin ayakkabısı modelleri içerisinde gelin babetlerini de sıklıkla görebilirsiniz.
  • Bunun yanında gelinliğinize uygun dantelli ayakkabılar da pudra, krem, beyaz gibi renk seçenekleriyle sizi oldukça zarif gösterecektir.
  • Gelinin bütün gün ayakta duracağı ve yorulacağı için düztaban ayakkabı giymesi artık çok fazla karşılaşılan bir durum haline gelmiştir.

Her bütçeye uygun ayakkabı seçenekleri

Özellikle özel taşlara veya işlemelere sahip bir ayakkabı alacaksanız biraz daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekebilir. Bunun dışında her bütçeye uygun gelin ayakkabıları bu seneki tasarımlarda yer almaktadır.

Gelinlerin Vazgeçilmezi En Güzel Gelin Ayakkabıları Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.