Gelinliğin İçinde Rahat Etme Tüyoları!

Gelinligin-Icinde-Rahat-Etme-Tuyolari-Resim
Paylaş
 

Göz alıcı gelinlik modelleri giymek istersiniz.Bunun yanında, düğününüzde gülücükler dağıtabilmeniz için, gelinliğinizin içinde rahat olmanız gerekmekte. Peki, mutlu bir gelin olabilmeniz için, nelere dikkat etmelisiniz.

Gelinlik Aksesuarları

Gelinlik ile hareket etmenizi en çok engelleyen şey, gelinlikten ziyade, yanlış kullanılan aksesuarlar olduğunu biliyor muydunuz? Doğru aksesuar seçiminin yanında, gelinlik modeline uygun seçilmiş iç çamaşırları ile mutlu bir gelin olacağınız muhakkak. Özellikle sırt ve göğüs dekoltesi olan bir gelinlik seçtiğinizde, kullanacağınız özel tasarım iç çamaşırları ile gelinliğinizi sürekli çekiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bu çamaşırlar ile iç çamaşırınız görünmediği gibi, oldukça şekilli bir vücuda da sahip olacaksınız.

gelinlik ic camasiri resim

Gelinlik İç Çamaşırı

Gelinlik Duvakları

Duvak sizi romantik bir havaya bürüse de, taşıması oldukça zahmetli bir aksesuardır. Siz yürürken gelinlik duvağı bir yere takılabilir, hatta duvağınıza damat basabilir, bunlara hiç gerek yok aslında. Düğün yerinize geldikten sonra, duvağınızı çıkarıp, saçınıza şık bir taç takabilirsiniz.

gelin duvagi resim

Gelin Duvağı

Gelinliğin Kuyruğu

Eğer gelinliğinizin kuyruğu uzunsa, gelinliğinize bir kopça takıp, piste çıktığınızda gelinliğinizin kuyruğunu kısaltıp, rahat hareket etmeyi sağlayabilirsiniz.

gelinlik kuyrugu resim

Gelinlik Kuyruğu

Gelinlik Etek boyu

Gelinlik etek boyu hem topuklu ayakkabı ile hem de düztabanlı ayakkabı ile kullanılabilecek boyda olmalıdır.

 

gelinlik etek boyu resim

Gelinlik Etek Boyu

Bu yazı 243 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz