Skip to main content

Genç Gösteren Saç Renkleri ve Modelleri

Bazı saç kesimleri ve renkleri kadınların stilini  yukarı taşıyarak onları genç bir görünüm verir. Doğru renk ve model bir araya geldiğinde kıyafetlerinizle de bunu desteklerseniz çok daha genç görünebilirsiniz.

1- Doğal Dalgalar 

Kadınlar saatlerce uğraşılmış saç modelleri ile daha genç görüneceklerini düşünürler. Fakat bu tamamen yanılgıdan ibarettir. Karamel tonlardaki saçlarınızı doğal dalgalı halleriyle kullanarak fresh bir görünüm yakalayabilirsiniz.

doğal-dalgalı-saç-modelleri-2018

2- Yandan Örülmüş Saç Modelleri 

Saç örgüleri her yaştan kadını daha genç gösterir. Özellikle de yandan örülmüş saçlar kadınlara daha genç bir ifade kazandırır. Doğal sarı saçlar üzerinde yandan örülmüş saçlar her zaman spor görünür. Gündelik kıyafetleriniz içinde yandan örülmüş saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Yan-Örgü-Saç-Modeli-Yapımı-6

3- Ön Uzun Arka Kısa Kesim Saç Modelleri 

Ön tarafı uzun arka tarafı kısa olan saç modelleri sizin enerjik görünümünüzü öne çıkaran saç tiplerinden biridir. Saç tipiniz ne olursa olsun genç görünebilmek adına bu modeli deneyebilirsiniz. Doğal kumral tonları arasında görülen sarı ışıltılar sizi daha dinamik bir görüntüye ulaştıracaktır.

onu-kısa-arkasi-uzun-sac-modeli

4- Tepeden Topuz Saç Modelleri 

Genç kızların sıklıkla uyguladıkları tepeden topuz saç modellerini şimdi sizlerde deneyebilirsiniz. Lastik tokalarla kolayca yapacağınız bu şık ve sevimli topuzlar yaşınızı küçük gösterir. Kıyafetlerinizi de bu saç modeline uygun şekilde ayarlarsanız genç göstermemeniz imkansız.

gunluk-daginik-topuz-2014

5- Yarım Toplanmış Saç Modelleri 

Saç renginiz her ne olursa olsun yanlardan toplanmış saç modelleri genç görünmenizi sağlar. Aralarında platin rengi olan sarı saçlar yandan toplanmış olan saçlar için çok idealdir. Makyajınızı saç modeline göre seçerseniz yandan toplanmış saçlar daha fresh bir görünüm kazandırır.

yarım-toplu-saç-modeli

6- Yan Kahkül Saç Modelleri 

Orta yaş kadınlarının kullanması gereken yan kahkül saç modelleri alın kısmında yer alan kırışıklıkların kapanmasını sağlar. Alnınızda bulunan kırışıklıklardan şikayetçiyseniz kalın kesilmiş yan kahkül kestirebilirsiniz. Bu saç tipini tek renk ve gölgesiz saç renkleri ile beraber kullanabilirsiniz. Dikkati yüzünüzün başka kısımlarına çekmek için mutlaka kalın kahkül kestirmelisiniz.

159877855492926560_8m0NXDHf_c

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.