Göğüs Nasıl Büyür

Paylaş
 

Kadınlar göğüslerini büyütmek için bir takım yöntemlere başvurabilirler. Küçük göğüsleriniz varsa sizde bir takım doğal yöntemlere yada bazı hareketlere başvurarak göğüslerinizi hacimli bir hale getirebilirsiniz. Göğüs kasları çalıştırıldığında göğüsleriniz bir miktar büyüyecek ve eskisinden daha dolgun gözükecektir.

1- Göğüs büyütme yöntemlerinin başında masaj gelir. Masaj yaparak uyardığınızda göğüsleriniz büyüyecek ve küçük halinden eser kalmayacak. Bu masajları düzenli uygulamanız gerekmektedir. Masajları uygularken doğal bitkisel yağlardan yararlanmayı unutmayın. Göğüsleriniz büyük olabilir fakat sarkmış ise yaptığınız masajlar göğüslerinizi toparlayacak ve hacimli görünmesini sağlayacaktır.

Beautiful nude pregnant woman covering her breasts with beautiful skin, closeup.

2- Göğüs büyütme yöntemlerinden biri de; bitki çayı içmektir. Fakat her bitki çayı göğüs büyütme için yeterli değildir. Göğüslerin dolgun olmasını sağlayan adaçayı oldukça sağlıklı ve göğüsler için faydalıdır. Adaçayı içildiğinde salgılanan hormonlar nedeniyle doğal bir şekilde göğüsler büyür. Hormon tedavisi de bir bakımda göğüslerin büyümesini sağlayacaktır.

hipnoz-göğüs-büyütme

3- Göğüs büyütmek için doğal tedavi yöntemlerinden biri de; yogadır. Yoganın bazı hareketleri göğüsü toparlamak ve büyütmek için yapılır. Tibet gençlik pınarı hareketleriyle göğüslerinizi istediğiniz hacme ulaştırabilirsiniz.

göğüslerimi nasıl büyütürüm

4- Bazı gıdalar göğüs büyütmek için son derece etkilidir. Bu gıdaların başında; süt ürünleri, tavuk baget, kabak, havuç, ayçiçek, karnabahar, salatalık, brokoli ve mercimek gibi gıdalar gelir. Meyvelerden ise; elma ile karpuz göğüs büyütme konusunda oldukça etkilidir.

220120150002217847517

5-  Göğüs büyütmek için kremlerle masaj yapabilirsiniz. Göğsünüze sürdüğünüz bir miktar kremle yapacağınız masaj göğüsleri toparlayacaktır. Avuç içini göğüs ucunun ortasına koyarak yerleştirin. İç tarafa doğru dairesel şekilde masaj yapın. 5 dakika süreyle harekete devam edin.

entel-dantel-60-elle-meme-taramasi

 

Bu yazı 330 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz