Skip to main content

Gösterişli Tesettür Gelinlik İsteyenler Buraya

 

 

 
 
 
 
 

O özel günde, düğün gününde tüm gelinlerin tek hayali prensesler gibi olmak, tüm davetlilerin gözlerinin üzerlerinde olduğunu hissetmektir. Bugün tesettürlü bayanlar için kendilerini prensesler gibi hissetmelerini sağlayacakları tesettür gelinlik konusunda birkaç tüyo vermeye çalışacağız. Gösterişli bir tesettür gelinlik isteyen bayanlar bu yazımızı dikkatle okumaya özen göstersinler.Gösterişli bir tesettür gelinlik isteyen gelin adaylarının öncelikli olarak kumaşına dikkat etmeleri gerekmektedir.Kumaş seçiminiz “tafta” olabilir.Çünkü tafta her türlü süslemeyi,işlemeyi kaldırabilen bir kumaş tipidir.

Ayrıca gelinlikte bütün işlemelerin bir bütün halinde olması gösteriş açısından çok önemlidir.Özellikle renkli ve janjanlı taşlar tercih edebilirsiniz.Gösterişli bir gelinlik modeli tercih eden tesettürlü bayanların gelinlik eteğini daha kabarık tercih edebilir, gelinlik kuyruğu uzun olabilir, kuyrukta katlar kullanılabilir, bunun dışında sadece dantel veya sadece işleme kullanmak yerine bunları beraber kullanarak da gösterişli ve güzel bir gelinliğe sahip olabilirsiniz.Dantel, işleme, tafta hepsi beraber bir ahenk içinde kullanılarak güzel bir gelinlik modeli ortaya çıkabilir.Tesettür başında da gelinliğin üzerinde kullanılan taşlar kullanılmalıdır ki bir farklılık olmasın.Gösterişli gelinliklerde normalde dantel, işleme, tafta bir arada doğru bir şekilde  kullanılması gelinliği olabildiği kadar gösterişli bir hale getirebilir.

Tesettür gelinlik modellerine göz atmak için tıklayınız—–> 2013 Tesettür Gelinlik Modelleri

Bizleri Facebook’ta Takip Etmek İçin Resme Tıklayınız

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

1 yorum “Gösterişli Tesettür Gelinlik İsteyenler Buraya”

  1. Yazilariniz cok hosuma gidiyor merakla takip ediyorum.tesettur gelinlik modasi diger moda turlerine gore daha kisir.bu yasilarinizla bizlere yol gosteriyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.