Skip to main content

Günlük Elbise Modelleri 2017

Günlük elbise modelleri alışverişte, arkadaş toplantılarında ve daha pek çok aktiviteyi yaparken kullanacağınız elbise modellerini oluşturur. Günlük elbiseler şık oldukları kadar aynı zamanda rahat elbise çeşitlerindendir.

kisa-2016-gunluk-elbise-modelleri

Günlük elbiseler 2017 yeni sezonda öne çıkan elbise modellerinin başında; A kesim pileli etekler geliyor. Kadınlar elbise içinde daha rahat hareket etmek için pileli elbise modellerini severek kullanıyor. Bununla birlikte pileli olan kesimlerin yanı sıra günlük olarak kullanılabilecek elbise çeşitlerinden biri de; kalın askılı elbiseler. Kalın askılı elbiseler hem görünüm hemde rahatlık açısından son derece estetik olan elbise türleri. Günlük elbise modelleri 2017 sezonunda size yepyeni elbise modelleri sunuyor. Bunlardan biri de; jean elbiseler. İnce jean elbiseler yaz mevsimini daha rahat geçirmenizi sağlayacak. Uzun veya kısa modellerini hem babetlerle hem de spor ayakkabılarla kullanabileceksiniz.

beyaz-rahat-gunluk-elbise

Günlük elbise modellerinde öne çıkan şirin ve estetik modellerinin arasında desenli elbiselerde bulunuyor. Daha çok çiçek desenlerinden meydana gelen bu elbiselerde ince askılı yada kalın askılı modeller bulunuyor. Bu elbise türlerinde şifon kumaşlarda başarıyla günlük elbiselere uyarlanmış görünüyor.

2017-sade-ve-gunluk-elbise-modelleri

Günlük olarak giyilebilecek elbise modellerinde tek renk elbise çeşitlerinden de faydalanmak mümkün. Bu elbiseler genellikle hafif kumaştan meydana gelen rahat elbise türlerini oluşturuyor. Yeşil, mavi ve pembe sezonun tek renk günlük elbise çeşitlerini oluşturuyor.

images

Günlük elbise türlerinde kışlık elbiselerin yeri de oldukça farklı. Uzun kollu veya ekose kumaştan oluşan bu elbiseler uzun çizmelerle uyum içinde giyilecek. Etek uçlarında dantel gibi ayrıntılara
yer verilen bu elbiseler kış günlerinde de romantik tarzınızı korumanıza yardım edecek. Kışlık elbiseleri yeni sezonda kullanırken kalın çoraplarla ve bacaklara yapışan çizmelerle kullanırsanız 2017 modasını kolaylıkla yakalamış olursunuz. Tabi modaya uygun giyinebilmek için fizik ölçülerinizin uygun olup olmadığını sorgulamanız gerekecek. Eğer boyunuz kısaysa çok yüksek çizmelerden kesinlikle uzak durmalısınız. Boti tarzındaki ayakkabılarla kışlık ve günlük elbiselerinizi tamamlayabilirsiniz.

yazlik-elbise-modelleri-gunluk

Günlük elbise modellerinde uzun kollu ve kolları tamamen şifondan meydana gelen adeta sizi nostaljik bir görünüme sokan elbise modelleri de bulunmaktadır. Yaka kısmında yer alan bağlamalı detaylar ve kollarda yer alan şifon detaylar günlük elbisenizi taşırken adeta romantik bir kombin yapmanızı sağlayacak. 2017 günlük elbise modelleri içinde sizi geçmiş zamanla buluşturan romantik elbise çeşitleri de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.