Skip to main content

Günlük Uzun Elbise Modelleri

Günlük elbise türleri içinde rahat görünümleri ve şık duruşları ile göz dolduran uzun elbiseler çeşitli tasarımlarla kadınların beğenisine sunulur. Uzun günlük elbise türleri içinde penye modeller olduğu gibi, şifon elbise türleri de bulunmaktadır.

1- Kot Elbise Modelleri 

Kot elbiseler uzun tasarımları ile yaz sıcaklarından korunmanızı sağlar. Kot elbisenizi farklı şekillerde kombinlemek için renkli aksesuarlar kullanabilir ve spor ayakkabılarla birlikte giyebilirsiniz. Jean elbiselerde kullanılan mavi renk kırmızı aksesuarlar beraber muhteşem görünecektir. Günlük giyime uygun uzun elbise türlerinden biridir.

3055_6

2- Askılı Şifon Elbise Modelleri

Askılı elbise türleri içinde bulunan ve şifon kumaşı ile sizi rahat ettiren uzun elbise çeşitleri içinde şifon elbiselerde yer alır. Desenli modelleri ile sizi daha genç gösteren bu elbiseler babetlerle birlikte tamamlanarak hoş bir görünüm sağlanabilir.

2015-yazlık-uzun-günlük-elbise-modelleri

3- Kloş Elbise Modelleri 

Kloş elbiseler yaz günlerinde topuklu ayakkabıların en iyi tamamlayıcılarından biridir. Belden dar inen ve etek kısmına doğru genişleyen bu elbiselerde çiçek desenleri ile beraber farklı desenlerde yer alır. Uzun elbise çeşitleri arasında topuklu ayakkabılarla beraber en çok tercih edilen elbise türlerindendir.

696491266_021

4- Çiçekli Elbise Modelleri 

Çiçek desenleri yazlık ve uzun elbiselerde de hızla yayılmaya başladı. İlk olarak gömleklerde karşımıza çıkan çiçek desenleri şimdi uzun elbiselerde de kullanılıyor. Üstelik uzun çiçek desenli elbisenizi salaş bir stilde bile kullanabilirsiniz. Büyük bir şapka, büyük gözlükler ve salaş takılar çiçekli elbisenizi salaş bir görünüme sokacaktır.

2014-Günlük-Uzun-Elbise-Modelleri

5- Penye Elbise Modelleri 

Penye elbiselerin uzun tasarımları genç kızların severek kullandığı elbise modellerinden biri. Belden bağcıklı yada düz kesim penye elbiseler spor ayakkabılarla beraber iyi bir ikili oluşturuyor. Üst kısmı baskı detaylarından oluşan penye elbiselerin arka, yan ve ön yırtmaç modelleri de bulunuyor. Bu tip elbiselerle beraber büyük ve salaş çantalar takarak penye elbisenizi sokak modasında başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılarla daha çok giyilen penye elbiseler daha çok beyaz spor ayakkabı ile birlikte kombinlenir.

penye-elbise-online-satış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.