Havuç diyetiyle 10 kilo verdi

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in son fotoğrafları ile bir kaç ay önceki fotoğraflarına bir göz atarsanız aradaki devasa farkı sizler de kolaylıkla farkedeceksiniz. İsviçre’de tatilde iken kayak yaparken düşüp sol kalça kemiğini kıran Angele Merkel sıkı bir diyete girerek fazla kilolarından kurtulma zamanı geldiğini farketti. Ve başladığı sıkı diyet programı il kısa bir sürede 10 kilo vermeyi başardı. Peki Angele Merkel’in hızlı zayıflama yolları ve sağlıklı zayıflama yolları neler idi? Kısa sürede incelmesini sağlayan göbek eriten diyetini bir çok kişi merak ediyordu. En yeni zayıflama yöntemlerinden biri olan bu yöntemin en önemli etkeni “Havuç” idi. Kısacası Havuç Diyeti idi.

angela-merkel Angela Merkel daha az yiyip, söylendiği üzere tüm davetlerde sadece içersinde peynir bulunan sandviç yiyor ve en önemlisi ise 5 aydır sürekli yanı başında soyulmuş ve dilimlenmiş havuç bulunduruyordu. Bunun yanı sıra yeşil, kırmızı biber ve pırasayı da eksik etmiyordu.

Aslından Angela Merkel açlığını sebzeler ile yatıştırdı ve kısa bir sürede yağlarından kurtuldu.

Parti üyeleri Angela Merkel’in çok disiplinli olduğunu, diyete başladığından beri yağlı yiyecekleri görmek dahi istemediğini belirttiler. Bu çok hızlı zayıflama yöntemi ayrıca sağlıklı zayıflama yöntemi de aslında. Çünkü işin ucunda sebze var. Sizler de acil zayıflama istiyorum diyenlerdenseniz Angela Merkel’in en yeni zayıflama yöntemini deneyebilirsiniz.

Bu yazı 187 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz
Mobil Sürüme Geç