HAYALİNİZDEKİ GELİNLİĞİ BULMAK‏

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Gelinlik seçimi evlilik sürecindeki en masum deneyim. Bu deneyimde sizi yalnız bırakmak istemedik. Evlilik sürecinde defalarca gelinlik modeli baksanızda aklınızdan geçeni bulamıyorsunuz. İlk kez bembeyaz bir gelinlik giyecek ve tüm masumluğunuzla o çok heyecanlı günü tasarlayacaksınız. Elbette ki kusursuz olmalı. Gelinliğiniz ışıltısı yüzünüzde parlamalı. Gelinlik alımı veya dikiminde her gelinliğin güzel olduğunu ama her gelinliğin sizde güzel durmayacağını bilerek yola çıkmalısınız. Gelinlik dikiminde veya alımında en önemli nokta gelinliğin vücut şeklinize göre olması. Gelinlik çok duygulu ve özel bir günde giyildiği için sıradanlıktan uzak olmalı . Sıradanlıktan uzaklaşırken abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.
Gelinlik seçerken bunlara dikkat edin

Gelinlik seçerken bunlara dikkat edin

Gelinlik Provası Nasıl Olmalı? 

Gelinlik provası ise gelinliğin oluşumundaki en önemli anlar. Gelinlik provasına hayatınızda değer verdiğiniz yakınlarınızla gidin. Yalnız ve zorunda olduğunuz kişilerle kesinlikle gitmeyin. Gelinlik giyinmek işkenceniz olmasın. Gelinlik provasında sizi yönlendirecek arkadaşlarınızla giderseniz istediğinizi de biliyorsanız sonucun mükemmel olacağını tahmin etmek zor olmayacak.

Gelinlik piyasası bambaşka bir piyasa. Belirli bir fiyatı olmadığı için de ucu bucağı olmayan bir fiyat ortaya çıkabilir. Burada objektif olmak gerekir bir gün giyeceğim şeye gereksiz para vermem düşüncesinin yanlış olduğu gibi aman bir gün giymeyecek miyim en uygunu olsun düşüncesi de yanlış. Makul olanı bulmak burada sizin üzerinize düşüyor.

Her gelinin tılsımı farklı olduğu gibi her gelinliğinde tılsımı bambaşka. Burda zor olan kendi renginizin kendi tarzınızın gelinliğini bulmalısınız. Moda ne ise onu giyinmek değildir gelinliğinizi güzel yapan. Şunu unutmayalım ki o gün çok hareketli geçecek ve sizin her daim dinamik olmanız gerekiyor. Bu sebepten ötürü şıklığınıza önem vereceğiniz kadar rahatlığınıza da önem vermelisiniz. Bu ikisini ortak payda da buluşturduğunuz an gelinliğinizi gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

gelinlik provası nasıl yapılmalı

gelinlik provası nasıl yapılmalı

Hangi Tür Gelinlik Modelini Seçmelisiniz?

Gelinlik modelleri sayıca çok fazla olduğu için her birini giyin üzerinizde deneyerek eleyin. Hiç olmaz dediğiniz sizin üzerinizde bambaşka durabilir. Fikrinizi değiştirebilirsiniz. Model denemeden önce hangi kısımda açıklık istediğinize karar verin.  Göğüs altından açılan modeller, belden açılan kabarık modeller, kalçanın başladığı yerden açılan modeller, bir de deniz kızı modeli dediğimiz bacağın belirli bölgelerinden açılan modeller. Modellerin her birini erinmeden deneyin.baş döndüren modeli ancak deneyerek bulabilirsiniz.
Sahibini bulan her gelinlik mükemmeldir. Mükemmel olanı bulmak zaman alır, moralinizi bozmadan gelinliğinizi arayın. Tatlı telaşınız bitecek rahatlayın ve sadece daha iyisi olana odaklanın. Unutmayın her gelinlik güzeldir ama ancak sahibini bulduğunda mükemmellik kazanır.
[button color=”red” size=”medium” link=”https://www.esyadolabi.com/gelinlik-seciminde-onemli-olan-hususlar/” ]Gelinlik Seçiminde Önemli Olan Hususları Okumak İçin Tıklayın[/button]
[button color=”orange” size=”medium” link=”https://www.esyadolabi.com/gelinlik-seciminde-vucut-seklinin-onemi/” ]Vücut Şeklinize Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı Okuyun[/button]
[button color=”pink” size=”medium” link=”https://www.esyadolabi.com/category/gelinlik-modelleri-2/” ]2013 Gelinlik Modellerine Buradan Ulaşabilirsiniz.[/button]

Bu yazı 183 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz