Skip to main content

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN ALETLER!

 

 

 

 

 

 

 

Günlük hayatımızı kolaylaştıracak tecrübeyle sabit orijinal fikirlerle geliyorum bugün sizlere… Çağımız zamanı ekonomik kullanmak üzerine olunca eylemlerimizde de pratiği arar olduk. Hal böyle olunca da arayış içine girmememiz imkansız.Bugün sizlere mutfakta bayanların çilesi olmaktan çıkacak iki adet kolaylık sunacağım. Hemen hemen hepimiz biliriz ki, bir çok evde nar yemek kabustur. Sıçramasın diye salan da nar soyan parçalayan görülmemiştir. Çoğu evde bayanların yasakladığını bile duymuşluğum var. Sizler için araştırıp buldum ve kesinlikle işe yaradığını tespit ettiğim için gönül rahatlığı ile yazıyorum; nar yemek hiç bu kadar kolay olmamıştı… Pazardan aldım bir tane eve geldim kolayca oldu bin tane diyebileceğiniz bir ürünü sizlere sunmak isterim. Ekte göreceğiniz nar ayıklama makinesini hemen hemen her hipermarkette bulabilirsiniz.

Piyasada birçok ürün anlık alıma odaklanmış olup kaliteden yoksun olduğu için  tüketici artık işe yaramaz algısıyla bir çok ürüne negatif bir izlenimle yaklaşıyor. Bunun bilinci bana da yerleştiği için çok kararsız olarak aldım eve geldim denedim ve gayet işe yarıyor. Mekanizma yumuşak olduğu için nar taneleri de ezilmeden ayrılabiliyor.  Size de keyifle tüketmek kalıyor.Mutfakta çilemiz olan bir diğer konu ise limon sıkmak… Her zaman erkek gücü desteği gerekir illa ki limon sıkmak için ya da kuvveti. Bu ise bayanlar için zor bir durumdur. Limon sıkmak ise çile olmaktan çıktı sevgili okurlar. Ekte gördüğünüz gibi limonun başından basıyorsunuz su emici gibi bütün suyu haznesinde topluyor. Bu ürünün iki çeşidi var, ekte gördüğünüz benim deneyip de memnun kaldığım ürün. Sizlerde temin edip salata yaparken yemeklerinizde kullanırken kısa zamanda pratik bir şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hayatın her anı değerli, zamanı boşa harcamayacak kadar kıymetli bir o kadar da paha biçilemez bir yanı mevcutken her anınızın mutlu geçmesi dileğiyle… Günlük hayatımızı kolaylaştırıcı arayışlar bulmak farz oluyor. Umarım sizinde işinize yarar hayatınız kolaylaştıkça güzel der hepinize gülümseyen günler dilerim…

 

Gamze…

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.