Skip to main content

Hint Yağı ile saçlarınızı gürleştirin, koyulaştırın ve parlaklığını arttırın

Bugün sizlerle Hint Yağı’nın faydalarından söz edeceğiz. Aslında tek amacımız, sadece kapsüllerin içerisine sıkıştırılmış kimyasal maddelerden medet ummamanız, tüm şifanın doğada yer aldığını göstermektir.  Hint yağı özellikle saç sorunlarının giderilmesinde kullanılan doğal bitkisel bir yağ çeşididir. Özellikle saçların gürleşmesi ve çoğalması için kullanılmaktadır. Hatta öyle efsaneler vardır ki Hint Yağı’nı yüzüne süren bayanlarda sakal çıktığı iddia edilmiştir ki bizce çok abartıdır, sakalın çıkacağı var deyip geçiyoruz :) Bugün ki makalemiz de Hint Yağı’nı etraflıca inceleyeceğiz ve faydalarını sizlerle bir bir paylaşacağız.

Hint Yağı Saçları, Kirpikleri ve Kaşları Gürleştirir

hint-yaginin-saca-faydalari
Hint yağı ile saçlarınızı gürleştirin, canlandırın, parlaklığını arttırın

Cılız kalan kaşlar ve kirpikler için cüzdanları boşaltmaya aslında hiç gerek yok. Hint yağını  kaşlarınıza kullandığınızda kaşlarınızın nasıl gürleştiğine ve koyu bir renk aldığına şaşıracaksınız. Aynı şekilde zayıf kirpiklere uygulanan Hint yağı kirpikler de gözle görülür bir artış sağlıyor. Gelin sizinle bir sır paylaşalım. Maskara fırçasını Hint yağına sürün ve kirpiklerin kök kısmına yavaşça uygulayın.

Hint Yağı saçların gürleşmesini sağlar

Hint Yağı özellikle saçlara oldukça fayda sağlamaktadır. Saçların gürleşmesini sağlamasının yanı sıra saçların koyulaşmasını da sağlamaktadır. Öyle ki Hint yağının lazer epilasyonunun tam tersi etkisinin olduğu söylenmektedir.

Bu yağ aynı zamanda yanık sonrası oluşan veya yaralanmalar sonucu oluşan saç kayıplarında kullanarak olumlu sonuç sağladığı da görülmüştür. Saçlarınızın yeniden gürleşmesini istiyorsanız yatmadan önce yaralı bölgenize sürmeniz tavsiye edilmektedir.

Hint Yağı saçların dökülmesini engeller

Eğer saçlarınızda dökülme mevcut ve gitgide saçlarınızın seyrekleştiğini görüyorsanız Hint yağını acilen uygulamaya başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Hint yağı saçların gürleşmesini sağladığı gibi saçınızın daha parlak olmasını da sağlamaktadır.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.